Kolejka 1
|
1 Kwiecieñ, Piątek
|
Hamarkameratene – Lillestrom
|
|
2:2
|
|
Molde – Valerengen
|
|
1:0
|
|
2 Kwiecieñ, Sobota
|
Bodo/Glimt – Rosenborg
|
|
2:2
|
|
Sarpsborg – Viking
|
|
0:1
|
|
Odd – Tromso
|
|
2:0
|
|
Jerv – Stromsgodset
|
|
1:0
|
|
Haugesund – Sandefjord
|
|
1:3
|
|
Aalesunds – Kristiansund
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 2
|
8 Kwiecieñ, Piątek
|
Lillestrom – Jerv
|
|
4:0
|
|
9 Kwiecieñ, Sobota
|
Viking – Aalesunds
|
|
1:0
|
|
Valerengen – Haugesund
|
|
2:1
|
|
Tromso – Hamarkameratene
|
|
2:1
|
|
Stromsgodset – Molde
|
|
1:3
|
|
Rosenborg – Odd
|
|
1:0
|
|
Kristiansund – Sarpsborg
|
|
2:3
|
|
Sandefjord – Bodo/Glimt
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 3
|
17 Kwiecieñ, Niedziela
|
Bodo/Glimt – Valerengen
|
|
5:1
|
|
Sarpsborg – Rosenborg
|
|
1:1
|
|
Odd – Viking
|
|
2:1
|
|
Molde – Lillestrom
|
|
1:2
|
|
Hamarkameratene – Sandefjord
|
|
3:0
|
|
Jerv – Kristiansund
|
|
1:0
|
|
Haugesund – Stromsgodset
|
|
0:1
|
|
Aalesunds – Tromso
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 4
|
22 Kwiecieñ, Piątek
|
Odd – Aalesunds
|
|
2:3
|
|
Stromsgodset – Sandefjord
|
|
0:5
|
|
23 Kwiecieñ, Sobota
|
Rosenborg – Molde
|
|
0:0
|
|
Viking – Bodo/Glimt
|
|
2:0
|
|
Valerengen – Jerv
|
|
1:0
|
|
Tromso – Sarpsborg
|
|
2:5
|
|
Lillestrom – Haugesund
|
|
1:0
|
|
Kristiansund – Hamarkameratene
|
|
2:2
|
|
|
Kolejka 5
|
6 Maj, Piątek
|
Sarpsborg – Odd
|
|
1:0
|
|
Molde – Viking
|
|
3:4
|
|
7 Maj, Sobota
|
Hamarkameratene – Aalesunds
|
|
0:0
|
|
Stromsgodset – Rosenborg
|
|
3:0
|
|
Sandefjord – Valerengen
|
|
1:3
|
|
Jerv – Tromso
|
|
1:1
|
|
Haugesund – Kristiansund
|
|
2:0
|
|
Bodo/Glimt – Lillestrom
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 6
|
15 Maj, Niedziela
|
Valerengen – Hamarkameratene
|
|
1:1
|
|
Viking – Jerv
|
|
3:0
|
|
Rosenborg – Sandefjord
|
|
3:0
|
|
Odd – Haugesund
|
|
0:4
|
|
Lillestrom – Sarpsborg
|
|
1:0
|
|
Kristiansund – Stromsgodset
|
|
0:3
|
|
Bodo/Glimt – Tromso
|
|
1:1
|
|
Aalesunds – Molde
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 7
|
20 Maj, Piątek
|
Sandefjord – Lillestrom
|
|
1:4
|
|
Molde – Kristiansund
|
|
2:1
|
|
21 Maj, Sobota
|
Hamarkameratene – Rosenborg
|
|
1:1
|
|
Tromso – Viking
|
|
1:1
|
|
Stromsgodset – Valerengen
|
|
3:2
|
|
Sarpsborg – Aalesunds
|
|
1:2
|
|
Jerv – Odd
|
|
0:1
|
|
Haugesund – Bodo/Glimt
|
|
1:4
|
|
|
|
Kolejka 8
|
24 Maj, Wtorek
|
Lillestrom – Valerengen
|
|
2:0
|
|
Viking – Hamarkameratene
|
|
1:1
|
|
Odd – Sandefjord
|
|
0:1
|
|
Bodo/Glimt – Stromsgodset
|
|
2:2
|
|
Aalesunds – Jerv
|
|
2:1
|
|
25 Maj, Środa
|
Rosenborg – Haugesund
|
|
3:3
|
|
Sarpsborg – Molde
|
|
1:2
|
|
2 Sierpieñ, Wtorek
|
Kristiansund – Tromso
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 9
|
27 Maj, Piątek
|
Hamarkameratene – Odd
|
|
1:2
|
|
Stromsgodset – Viking
|
|
3:2
|
|
28 Maj, Sobota
|
Valerengen – Rosenborg
|
|
0:4
|
|
Tromso – Lillestrom
|
|
2:2
|
|
Molde – Bodo/Glimt
|
|
3:1
|
|
Jerv – Sarpsborg
|
|
0:5
|
|
Haugesund – Aalesunds
|
|
2:2
|
|
26 Lipiec, Wtorek
|
Sandefjord – Kristiansund
|
|
2:0
|
|
|
|
Kolejka 10
|
17 Czerwiec, Piątek
|
Sarpsborg – Stromsgodset
|
|
5:1
|
|
Kristiansund – Bodo/Glimt
|
|
0:2
|
|
18 Czerwiec, Sobota
|
Aalesunds – Valerengen
|
|
2:2
|
|
Viking – Sandefjord
|
|
1:2
|
|
Tromso – Haugesund
|
|
1:1
|
|
Odd – Molde
|
|
1:2
|
|
Lillestrom – Rosenborg
|
|
3:1
|
|
Jerv – Hamarkameratene
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 11
|
24 Czerwiec, Piątek
|
Haugesund – Viking
|
|
4:2
|
|
Rosenborg – Kristiansund
|
|
3:1
|
|
25 Czerwiec, Sobota
|
Valerengen – Odd
|
|
0:1
|
|
Stromsgodset – Lillestrom
|
|
3:0
|
|
Sandefjord – Tromso
|
|
2:2
|
|
Hamarkameratene – Sarpsborg
|
|
3:2
|
|
Bodo/Glimt – Aalesunds
|
|
2:0
|
|
5 Lipiec, Wtorek
|
Molde – Jerv
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 12
|
11 Maj, Środa
|
Tromso – Valerengen
|
|
1:0
|
|
1 Lipiec, Piątek
|
Jerv – Haugesund
|
|
1:0
|
|
Odd – Bodo/Glimt
|
|
3:2
|
|
2 Lipiec, Sobota
|
Viking – Rosenborg
|
|
1:1
|
|
Sarpsborg – Sandefjord
|
|
4:3
|
|
Kristiansund – Lillestrom
|
|
1:3
|
|
Hamarkameratene – Molde
|
|
0:0
|
|
Aalesunds – Stromsgodset
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 13
|
8 Lipiec, Piątek
|
Bodo/Glimt – Sarpsborg
|
|
4:1
|
|
Stromsgodset – Odd
|
|
0:0
|
|
9 Lipiec, Sobota
|
Haugesund – Hamarkameratene
|
|
1:1
|
|
Valerengen – Kristiansund
|
|
3:0
|
|
Rosenborg – Jerv
|
|
3:2
|
|
Molde – Tromso
|
|
5:1
|
|
Lillestrom – Viking
|
|
0:1
|
|
11 Lipiec, Poniedziałek
|
Sandefjord – Aalesunds
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 14
|
15 Lipiec, Piątek
|
Jerv – Sandefjord
|
|
1:2
|
|
Hamarkameratene – Bodo/Glimt
|
|
0:2
|
|
16 Lipiec, Sobota
|
Aalesunds – Rosenborg
|
|
0:0
|
|
Viking – Kristiansund
|
|
2:1
|
|
Sarpsborg – Valerengen
|
|
0:1
|
|
Odd – Lillestrom
|
|
1:2
|
|
Molde – Haugesund
|
|
1:0
|
|
30 Sierpieñ, Wtorek
|
Tromso – Stromsgodset
|
|
1:0
|
|
|
Kolejka 15
|
27 Kwiecieñ, Środa
|
Lillestrom – Aalesunds
|
|
2:0
|
|
22 Lipiec, Piątek
|
Rosenborg – Tromso
|
|
3:0
|
|
Bodo/Glimt – Jerv
|
|
5:0
|
|
23 Lipiec, Sobota
|
Kristiansund – Odd
|
|
2:2
|
|
Haugesund – Sarpsborg
|
|
3:1
|
|
Sandefjord – Molde
|
|
2:3
|
|
Stromsgodset – Hamarkameratene
|
|
1:1
|
|
Valerengen – Viking
|
|
4:2
|
|
|
|
Kolejka 16
|
29 Kwiecieñ, Piątek
|
Viking – Haugesund
|
|
5:1
|
|
29 Lipiec, Piątek
|
Tromso – Sandefjord
|
|
3:0
|
|
Odd – Rosenborg
|
|
2:3
|
|
Hamarkameratene – Kristiansund
|
|
0:1
|
|
Jerv – Valerengen
|
|
2:5
|
|
Aalesunds – Bodo/Glimt
|
|
1:2
|
|
30 Lipiec, Sobota
|
Molde – Stromsgodset
|
|
3:0
|
|
Sarpsborg – Lillestrom
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 17
|
5 Sierpieñ, Piątek
|
Bodo/Glimt – Odd
|
|
7:0
|
|
Rosenborg – Hamarkameratene
|
|
2:1
|
|
6 Sierpieñ, Sobota
|
Valerengen – Aalesunds
|
|
4:0
|
|
Stromsgodset – Sarpsborg
|
|
3:1
|
|
Sandefjord – Viking
|
|
2:2
|
|
Lillestrom – Tromso
|
|
1:1
|
|
Kristiansund – Molde
|
|
2:3
|
|
Haugesund – Jerv
|
|
3:1
|
|
|
|
Kolejka 18
|
10 Maj, Wtorek
|
Molde – Odd
|
|
3:0
|
|
11 Maj, Środa
|
Viking – Stromsgodset
|
|
0:0
|
|
11 Sierpieñ, Czwartek
|
Sarpsborg – Bodo/Glimt
|
|
1:4
|
|
Sandefjord – Rosenborg
|
|
2:5
|
|
12 Sierpieñ, Piątek
|
Aalesunds – Haugesund
|
|
1:2
|
|
13 Sierpieñ, Sobota
|
Hamarkameratene – Valerengen
|
|
1:1
|
|
Jerv – Lillestrom
|
|
1:0
|
|
Tromso – Kristiansund
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 19
|
19 Sierpieñ, Piątek
|
Bodo/Glimt – Hamarkameratene
|
|
2:2
|
|
Odd – Sarpsborg
|
|
1:0
|
|
20 Sierpieñ, Sobota
|
Valerengen – Tromso
|
|
1:0
|
|
Stromsgodset – Jerv
|
|
6:0
|
|
Rosenborg – Aalesunds
|
|
2:1
|
|
Lillestrom – Sandefjord
|
|
3:0
|
|
Haugesund – Molde
|
|
0:1
|
|
30 Sierpieñ, Wtorek
|
Kristiansund – Viking
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 20
|
26 Sierpieñ, Piątek
|
Jerv – Bodo/Glimt
|
|
0:2
|
|
Sandefjord – Stromsgodset
|
|
2:2
|
|
27 Sierpieñ, Sobota
|
Viking – Valerengen
|
|
1:2
|
|
Tromso – Rosenborg
|
|
4:3
|
|
Molde – Sarpsborg
|
|
4:1
|
|
Lillestrom – Kristiansund
|
|
1:1
|
|
Hamarkameratene – Haugesund
|
|
1:0
|
|
Aalesunds – Odd
|
|
1:1
|
|
|
Kolejka 21
|
2 Wrzesieñ, Piątek
|
Bodo/Glimt – Molde
|
|
1:4
|
|
3 Wrzesieñ, Sobota
|
Valerengen – Lillestrom
|
|
3:1
|
|
Stromsgodset – Aalesunds
|
|
1:2
|
|
Sarpsborg – Hamarkameratene
|
|
2:1
|
|
Rosenborg – Viking
|
|
4:1
|
|
Odd – Jerv
|
|
2:1
|
|
Kristiansund – Sandefjord
|
|
3:1
|
|
Haugesund – Tromso
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 22
|
9 Wrzesieñ, Piątek
|
Sandefjord – Odd
|
|
1:3
|
|
Lillestrom – Stromsgodset
|
|
2:1
|
|
10 Wrzesieñ, Sobota
|
Tromso – Bodo/Glimt
|
|
3:2
|
|
Kristiansund – Valerengen
|
|
3:2
|
|
Hamarkameratene – Viking
|
|
1:2
|
|
Jerv – Molde
|
|
2:4
|
|
Haugesund – Rosenborg
|
|
2:1
|
|
Aalesunds – Sarpsborg
|
|
1:3
|
|
|
Kolejka 23
|
16 Wrzesieñ, Piątek
|
Odd – Hamarkameratene
|
|
2:0
|
|
17 Wrzesieñ, Sobota
|
Viking – Tromso
|
|
2:2
|
|
Valerengen – Sandefjord
|
|
4:0
|
|
Stromsgodset – Kristiansund
|
|
4:1
|
|
Sarpsborg – Jerv
|
|
4:3
|
|
Rosenborg – Lillestrom
|
|
3:1
|
|
Molde – Aalesunds
|
|
3:0
|
|
Bodo/Glimt – Haugesund
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 24
|
30 Wrzesieñ, Piątek
|
Valerengen – Stromsgodset
|
|
4:0
|
|
Tromso – Molde
|
|
0:1
|
|
Lillestrom – Bodo/Glimt
|
|
1:4
|
|
1 Pażdziernik, Sobota
|
Kristiansund – Rosenborg
|
|
4:4
|
|
Hamarkameratene – Jerv
|
|
2:1
|
|
Sandefjord – Sarpsborg
|
|
1:1
|
|
Haugesund – Odd
|
|
2:2
|
|
Aalesunds – Viking
|
|
2:1
|
|
|
Kolejka 25
|
7 Pażdziernik, Piątek
|
Sarpsborg – Haugesund
|
|
4:0
|
|
8 Pażdziernik, Sobota
|
Viking – Lillestrom
|
|
0:3
|
|
Stromsgodset – Tromso
|
|
1:2
|
|
Rosenborg – Valerengen
|
|
3:0
|
|
Odd – Kristiansund
|
|
1:1
|
|
Molde – Hamarkameratene
|
|
5:0
|
|
Bodo/Glimt – Sandefjord
|
|
4:1
|
|
18 Pażdziernik, Wtorek
|
Jerv – Aalesunds
|
|
0:1
|
|
|
|
Kolejka 26
|
14 Pażdziernik, Piątek
|
Tromso – Odd
|
|
3:2
|
|
Rosenborg – Stromsgodset
|
|
3:0
|
|
15 Pażdziernik, Sobota
|
Viking – Sarpsborg
|
|
0:1
|
|
Valerengen – Bodo/Glimt
|
|
0:6
|
|
Sandefjord – Jerv
|
|
1:2
|
|
Lillestrom – Molde
|
|
0:1
|
|
Kristiansund – Haugesund
|
|
0:1
|
|
Aalesunds – Hamarkameratene
|
|
0:0
|
|
|
Kolejka 27
|
21 Pażdziernik, Piątek
|
Odd – Valerengen
|
|
2:1
|
|
Hamarkameratene – Stromsgodset
|
|
1:1
|
|
22 Pażdziernik, Sobota
|
Sarpsborg – Tromso
|
|
1:1
|
|
Molde – Rosenborg
|
|
2:1
|
|
Jerv – Viking
|
|
2:2
|
|
Haugesund – Lillestrom
|
|
0:1
|
|
Bodo/Glimt – Kristiansund
|
|
5:0
|
|
Aalesunds – Sandefjord
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 28
|
28 Pażdziernik, Piątek
|
Valerengen – Sarpsborg
|
|
3:3
|
|
Stromsgodset – Haugesund
|
|
1:2
|
|
29 Pażdziernik, Sobota
|
Rosenborg – Bodo/Glimt
|
|
3:2
|
|
Viking – Molde
|
|
1:4
|
|
Kristiansund – Aalesunds
|
|
4:0
|
|
Tromso – Jerv
|
|
2:2
|
|
Lillestrom – Odd
|
|
0:2
|
|
Sandefjord – Hamarkameratene
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 29
|
5 Listopad, Sobota
|
Sarpsborg – Kristiansund
|
|
2:2
|
|
Odd – Stromsgodset
|
|
5:1
|
|
Molde – Sandefjord
|
|
2:1
|
|
Hamarkameratene – Tromso
|
|
1:2
|
|
Jerv – Rosenborg
|
|
2:4
|
|
Haugesund – Valerengen
|
|
1:1
|
|
Bodo/Glimt – Viking
|
|
5:4
|
|
Aalesunds – Lillestrom
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 30
|
12 Listopad, Sobota
|
Valerengen – Molde
|
|
1:2
|
|
Tromso – Aalesunds
|
|
2:2
|
|
Stromsgodset – Bodo/Glimt
|
|
2:4
|
|
Sandefjord – Haugesund
|
|
2:2
|
|
Rosenborg – Sarpsborg
|
|
2:3
|
|
Lillestrom – Hamarkameratene
|
|
3:1
|
|
Kristiansund – Jerv
|
|
1:1
|
|
Viking – Odd
|
|
1:1
|
|
|