Kolejka 1
|
26 Sierpieñ, Piątek
|
Karpaty – Mariupol
|
|
3:0
|
|
Bukovyna – Epicenter
|
|
1:2
|
|
Prykarpattya – Polesia
|
|
0:3
|
|
Dinaz – Niva Ternopol
|
|
1:1
|
|
Metallurg – Kremen
|
|
3:3
|
|
Chernihiv – Skoruk
|
|
1:1
|
|
LNZ – Obolon
|
|
0:0
|
|
1 Listopad, Wtorek
|
Połtawa – Hirnyk-Sport
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 2
|
1 Wrzesieñ, Czwartek
|
Mariupol – Prykarpattya
|
|
1:1
|
|
Kremen – Skoruk
|
|
3:1
|
|
2 Wrzesieñ, Piątek
|
Obolon – Połtawa
|
|
2:1
|
|
Metallurg – LNZ
|
|
2:1
|
|
Epicenter – Polesia
|
|
1:2
|
|
3 Wrzesieñ, Sobota
|
Bukovyna – Dinaz
|
|
0:0
|
|
Niva Ternopol – Karpaty
|
|
0:1
|
|
23 Listopad, Środa
|
Hirnyk-Sport – Chernihiv
|
|
0:2
|
|
|
Kolejka 3
|
8 Wrzesieñ, Czwartek
|
LNZ – Kremen
|
|
2:0
|
|
Połtawa – Metallurg
|
|
4:2
|
|
9 Wrzesieñ, Piątek
|
Chernihiv – Obolon
|
|
0:1
|
|
Skoruk – Hirnyk-Sport
|
|
1:1
|
|
Dinaz – Epicenter
|
|
1:3
|
|
Polesia – Mariupol
|
|
4:2
|
|
10 Wrzesieñ, Sobota
|
Karpaty – Bukovyna
|
|
4:0
|
|
Prykarpattya – Niva Ternopol
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 4
|
15 Wrzesieñ, Czwartek
|
LNZ – Połtawa
|
|
1:0
|
|
Epicenter – Mariupol
|
|
1:0
|
|
16 Wrzesieñ, Piątek
|
Obolon – Skoruk
|
|
3:1
|
|
Niva Ternopol – Polesia
|
|
0:0
|
|
Metallurg – Chernihiv
|
|
0:2
|
|
17 Wrzesieñ, Sobota
|
Dinaz – Karpaty
|
|
1:2
|
|
Kremen – Hirnyk-Sport
|
|
7:0
|
|
Bukovyna – Prykarpattya
|
|
0:1
|
|
|
Kolejka 5
|
22 Wrzesieñ, Czwartek
|
Połtawa – Kremen
|
|
2:0
|
|
Mariupol – Niva Ternopol
|
|
0:2
|
|
23 Wrzesieñ, Piątek
|
Prykarpattya – Dinaz
|
|
0:1
|
|
Hirnyk-Sport – Obolon
|
|
2:0
|
|
Karpaty – Epicenter
|
|
0:2
|
|
24 Wrzesieñ, Sobota
|
Polesia – Bukovyna
|
|
2:0
|
|
Chernihiv – LNZ
|
|
0:2
|
|
Skoruk – Metallurg
|
|
1:1
|
|
|
|
Kolejka 6
|
29 Wrzesieñ, Czwartek
|
Kremen – Obolon
|
|
0:3
|
|
30 Wrzesieñ, Piątek
|
Bukovyna – Mariupol
|
|
3:1
|
|
Połtawa – Chernihiv
|
|
1:1
|
|
Dinaz – Polesia
|
|
0:5
|
|
Metallurg – Hirnyk-Sport
|
|
1:0
|
|
Karpaty – Prykarpattya
|
|
2:1
|
|
1 Pażdziernik, Sobota
|
Epicenter – Niva Ternopol
|
|
1:1
|
|
LNZ – Skoruk
|
|
3:0
|
|
|
Kolejka 7
|
6 Pażdziernik, Czwartek
|
Obolon – Metallurg
|
|
3:0
|
|
Polesia – Karpaty
|
|
2:0
|
|
Chernihiv – Kremen
|
|
0:2
|
|
7 Pażdziernik, Piątek
|
Prykarpattya – Epicenter
|
|
1:0
|
|
Hirnyk-Sport – LNZ
|
|
0:1
|
|
Mariupol – Dinaz
|
|
0:2
|
|
8 Pażdziernik, Sobota
|
Skoruk – Połtawa
|
|
1:3
|
|
Niva Ternopol – Bukovyna
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 8
|
13 Pażdziernik, Czwartek
|
Polesia – Prykarpattya
|
|
2:0
|
|
14 Pażdziernik, Piątek
|
Skoruk – Chernihiv
|
|
0:2
|
|
Epicenter – Bukovyna
|
|
0:0
|
|
Obolon – LNZ
|
|
1:0
|
|
Niva Ternopol – Dinaz
|
|
1:0
|
|
15 Pażdziernik, Sobota
|
Mariupol – Karpaty
|
|
1:1
|
|
Hirnyk-Sport – Połtawa
|
|
1:1
|
|
15 Listopad, Wtorek
|
Kremen – Metallurg
|
|
0:4
|
|
|
Kolejka 9
|
20 Pażdziernik, Czwartek
|
LNZ – Metallurg
|
|
1:0
|
|
Skoruk – Kremen
|
|
3:3
|
|
21 Pażdziernik, Piątek
|
Karpaty – Niva Ternopol
|
|
1:0
|
|
Polesia – Epicenter
|
|
3:0
|
|
Dinaz – Bukovyna
|
|
1:1
|
|
22 Pażdziernik, Sobota
|
Chernihiv – Hirnyk-Sport
|
|
2:1
|
|
Połtawa – Obolon
|
|
2:1
|
|
Prykarpattya – Mariupol
|
|
2:2
|
|
|
|
Kolejka 10
|
27 Pażdziernik, Czwartek
|
Kremen – LNZ
|
|
1:1
|
|
Epicenter – Dinaz
|
|
3:2
|
|
28 Pażdziernik, Piątek
|
Mariupol – Polesia
|
|
0:2
|
|
Metallurg – Połtawa
|
|
1:1
|
|
Hirnyk-Sport – Skoruk
|
|
1:1
|
|
Niva Ternopol – Prykarpattya
|
|
4:0
|
|
29 Pażdziernik, Sobota
|
Obolon – Chernihiv
|
|
3:1
|
|
Bukovyna – Karpaty
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 11
|
3 Listopad, Czwartek
|
Prykarpattya – Bukovyna
|
|
2:1
|
|
Skoruk – Obolon
|
|
1:0
|
|
4 Listopad, Piątek
|
Chernihiv – Metallurg
|
|
0:0
|
|
Mariupol – Epicenter
|
|
0:1
|
|
5 Listopad, Sobota
|
Połtawa – LNZ
|
|
0:1
|
|
Hirnyk-Sport – Kremen
|
|
1:2
|
|
Karpaty – Dinaz
|
|
3:2
|
|
Polesia – Niva Ternopol
|
|
2:1
|
|
|
|
Kolejka 12
|
10 Listopad, Czwartek
|
Kremen – Połtawa
|
|
4:3
|
|
Metallurg – Skoruk
|
|
1:0
|
|
Epicenter – Karpaty
|
|
1:0
|
|
11 Listopad, Piątek
|
Obolon – Hirnyk-Sport
|
|
0:0
|
|
Niva Ternopol – Mariupol
|
|
1:1
|
|
LNZ – Chernihiv
|
|
2:2
|
|
12 Listopad, Sobota
|
Dinaz – Prykarpattya
|
|
2:2
|
|
Bukovyna – Polesia
|
|
1:2
|
|
|
Kolejka 13
|
18 Listopad, Piątek
|
Polesia – Dinaz
|
|
3:0
|
|
Niva Ternopol – Epicenter
|
|
0:0
|
|
Skoruk – LNZ
|
|
0:2
|
|
19 Listopad, Sobota
|
Chernihiv – Połtawa
|
|
0:1
|
|
Mariupol – Bukovyna
|
|
0:1
|
|
Hirnyk-Sport – Metallurg
|
|
1:1
|
|
Prykarpattya – Karpaty
|
|
0:2
|
|
Obolon – Kremen
|
|
1:0
|
|
|
|
Kolejka 14
|
25 Listopad, Piątek
|
Dinaz – Mariupol
|
|
1:4
|
|
Metallurg – Obolon
|
|
1:2
|
|
26 Listopad, Sobota
|
Epicenter – Prykarpattya
|
|
2:0
|
|
Połtawa – Skoruk
|
|
2:0
|
|
Kremen – Chernihiv
|
|
3:0
|
|
Bukovyna – Niva Ternopol
|
|
0:3
|
|
Karpaty – Polesia
|
|
1:2
|
|
LNZ – Hirnyk-Sport
|
|
5:0
|
|
|