тур 1
|
25 березня, субота
|
Універсітаріо – Сьенсиано
|
|
3:0
|
|
26 березня, неділя
|
Спортинг Кристал – Кантолао
|
|
2:0
|
|
Депортіва Тарма – Мельгар
|
|
0:0
|
|
Атлетико Грау – Альянса Ліма
|
|
1:2
|
|
Сесар Вальєхо – Спорт Уанкайо
|
|
0:2
|
|
Депортіво мунисипаль – Уніон Комерсіо
|
|
2:0
|
|
27 березня, понеділок
|
Депортіво Гарсіласо – Карлос Мануччі
|
|
1:2
|
|
Кахамарка – Куско
|
|
1:2
|
|
Спорт Бойз – Альянса Атлетіко
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 2
|
12 травня, п`ятница
|
Спорт Уанкайо – Кахамарка
|
|
5:1
|
|
13 травня, субота
|
Бінасьональ – Депортіва Тарма
|
|
1:0
|
|
Уніон Комерсіо – Спортинг Кристал
|
|
1:6
|
|
14 травня, неділя
|
Сьенсиано – Сесар Вальєхо
|
|
1:1
|
|
Альянса Атлетіко – Універсітаріо
|
|
3:1
|
|
Карлос Мануччі – Атлетико Грау
|
|
1:0
|
|
15 травня, понеділок
|
Мельгар – Депортіво Гарсіласо
|
|
2:4
|
|
16 травня, вівторок
|
Альянса Ліма – Депортіво мунисипаль
|
|
2:1
|
|
Кантолао – Спорт Бойз
|
|
0:0
|
|
|
тур 3
|
3 лютого, п`ятница
|
Куско – Спорт Уанкайо
|
|
0:3
|
|
4 лютого, субота
|
Універсітаріо – Кантолао
|
|
4:0
|
|
Атлетико Грау – Мельгар
|
|
3:0
|
|
Кахамарка – Сьенсиано
|
|
3:0
|
|
5 лютого, неділя
|
Спортинг Кристал – Альянса Ліма
|
|
3:0
|
|
Бінасьональ – Депортіво мунисипаль
|
|
0:3
|
|
6 лютого, понеділок
|
Сесар Вальєхо – Альянса Атлетіко
|
|
2:2
|
|
Спорт Бойз – Уніон Комерсіо
|
|
2:1
|
|
7 лютого, вівторок
|
Депортіво мунисипаль – Карлос Мануччі
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 4
|
11 лютого, субота
|
Бінасьональ – Атлетико Грау
|
|
2:4
|
|
Кантолао – Сесар Вальєхо
|
|
1:2
|
|
Депортіва Тарма – Депортіво Гарсіласо
|
|
1:2
|
|
Сьенсиано – Куско
|
|
2:0
|
|
12 лютого, неділя
|
Карлос Мануччі – Спортинг Кристал
|
|
1:1
|
|
Уніон Комерсіо – Універсітаріо
|
|
1:0
|
|
Альянса Атлетіко – Кахамарка
|
|
2:0
|
|
13 лютого, понеділок
|
Альянса Ліма – Спорт Бойз
|
|
2:0
|
|
Мельгар – Депортіво мунисипаль
|
|
0:2
|
|
|
тур 5
|
18 лютого, субота
|
Спорт Бойз – Карлос Мануччі
|
|
0:1
|
|
Сесар Вальєхо – Уніон Комерсіо
|
|
3:1
|
|
Спортинг Кристал – Мельгар
|
|
1:0
|
|
Спорт Уанкайо – Сьенсиано
|
|
1:3
|
|
19 лютого, неділя
|
Атлетико Грау – Депортіва Тарма
|
|
1:1
|
|
Універсітаріо – Альянса Ліма
|
|
1:2
|
|
20 лютого, понеділок
|
Куско – Альянса Атлетіко
|
|
2:1
|
|
Депортіво мунисипаль – Бінасьональ
|
|
2:0
|
|
22 лютого, середа
|
Кахамарка – Кантолао
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 6
|
25 лютого, субота
|
Альянса Атлетіко – Спорт Уанкайо
|
|
4:2
|
|
Депортіво Гарсіласо – Атлетико Грау
|
|
2:0
|
|
26 лютого, неділя
|
Уніон Комерсіо – Кахамарка
|
|
1:0
|
|
Депортіва Тарма – Депортіво мунисипаль
|
|
3:0
|
|
27 лютого, понеділок
|
Карлос Мануччі – Універсітаріо
|
|
2:0
|
|
Кантолао – Куско
|
|
2:3
|
|
12 травня, п`ятница
|
Мельгар – Спорт Бойз
|
|
2:0
|
|
Альянса Ліма – Сесар Вальєхо
|
|
2:0
|
|
18 травня, четвер
|
Бінасьональ – Спортинг Кристал
|
|
0:1
|
|
|
тур 7
|
4 березня, субота
|
Спорт Уанкайо – Кантолао
|
|
4:0
|
|
Спорт Бойз – Бінасьональ
|
|
2:2
|
|
5 березня, неділя
|
Кахамарка – Альянса Ліма
|
|
0:1
|
|
Універсітаріо – Мельгар
|
|
1:0
|
|
Сесар Вальєхо – Карлос Мануччі
|
|
2:0
|
|
Спортинг Кристал – Депортіва Тарма
|
|
0:0
|
|
6 березня, понеділок
|
Депортіво мунисипаль – Депортіво Гарсіласо
|
|
0:3
|
|
Куско – Уніон Комерсіо
|
|
2:1
|
|
10 травня, середа
|
Сьенсиано – Альянса Атлетіко
|
|
5:2
|
|
|
|
тур 8
|
10 березня, п`ятница
|
Депортіва Тарма – Спорт Бойз
|
|
1:0
|
|
12 березня, неділя
|
Уніон Комерсіо – Спорт Уанкайо
|
|
2:0
|
|
Атлетико Грау – Депортіво мунисипаль
|
|
1:1
|
|
Альянса Ліма – Куско
|
|
2:0
|
|
Кантолао – Сьенсиано
|
|
1:0
|
|
13 березня, понеділок
|
Депортіво Гарсіласо – Спортинг Кристал
|
|
4:4
|
|
14 березня, вівторок
|
Бінасьональ – Універсітаріо
|
|
1:2
|
|
17 березня, п`ятница
|
Карлос Мануччі – Кахамарка
|
|
0:1
|
|
1 червня, четвер
|
Мельгар – Сесар Вальєхо
|
|
2:2
|
|
|
тур 9
|
17 березня, п`ятница
|
Спорт Бойз – Депортіво Гарсіласо
|
|
2:1
|
|
18 березня, субота
|
Альянса Атлетіко – Кантолао
|
|
2:1
|
|
Кахамарка – Мельгар
|
|
0:0
|
|
19 березня, неділя
|
Сьенсиано – Уніон Комерсіо
|
|
3:1
|
|
Універсітаріо – Депортіва Тарма
|
|
3:1
|
|
Сесар Вальєхо – Бінасьональ
|
|
2:0
|
|
Спортинг Кристал – Атлетико Грау
|
|
2:1
|
|
20 березня, понеділок
|
Куско – Карлос Мануччі
|
|
3:0
|
|
Спорт Уанкайо – Альянса Ліма
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 10
|
31 березня, п`ятница
|
Депортіва Тарма – Сесар Вальєхо
|
|
2:0
|
|
Депортіво мунисипаль – Спортинг Кристал
|
|
1:1
|
|
1 квітня, субота
|
Мельгар – Куско
|
|
1:1
|
|
Депортіво Гарсіласо – Універсітаріо
|
|
0:0
|
|
2 квітня, неділя
|
Альянса Ліма – Сьенсиано
|
|
2:0
|
|
Атлетико Грау – Спорт Бойз
|
|
3:0
|
|
Карлос Мануччі – Спорт Уанкайо
|
|
0:0
|
|
Уніон Комерсіо – Альянса Атлетіко
|
|
3:3
|
|
3 квітня, понеділок
|
Бінасьональ – Кахамарка
|
|
1:1
|
|
|
тур 11
|
7 квітня, п`ятница
|
Куско – Бінасьональ
|
|
2:1
|
|
8 квітня, субота
|
Спорт Бойз – Депортіво мунисипаль
|
|
0:2
|
|
Кахамарка – Депортіва Тарма
|
|
1:0
|
|
9 квітня, неділя
|
Сьенсиано – Карлос Мануччі
|
|
1:0
|
|
Спорт Уанкайо – Мельгар
|
|
1:1
|
|
Альянса Атлетіко – Альянса Ліма
|
|
0:1
|
|
10 квітня, понеділок
|
Універсітаріо – Атлетико Грау
|
|
2:1
|
|
Кантолао – Уніон Комерсіо
|
|
1:2
|
|
11 квітня, вівторок
|
Сесар Вальєхо – Депортіво Гарсіласо
|
|
3:0
|
|
|
|
тур 12
|
15 квітня, субота
|
Атлетико Грау – Сесар Вальєхо
|
|
1:1
|
|
Мельгар – Сьенсиано
|
|
1:0
|
|
Спортинг Кристал – Спорт Бойз
|
|
1:1
|
|
16 квітня, неділя
|
Альянса Ліма – Кантолао
|
|
3:0
|
|
Депортіва Тарма – Куско
|
|
0:2
|
|
Депортіво Гарсіласо – Кахамарка
|
|
2:2
|
|
17 квітня, понеділок
|
Карлос Мануччі – Альянса Атлетіко
|
|
1:0
|
|
Бінасьональ – Спорт Уанкайо
|
|
5:3
|
|
Депортіво мунисипаль – Універсітаріо
|
|
1:2
|
|
|
тур 13
|
21 квітня, п`ятница
|
Кахамарка – Атлетико Грау
|
|
1:1
|
|
22 квітня, субота
|
Кантолао – Карлос Мануччі
|
|
0:2
|
|
Спорт Уанкайо – Депортіва Тарма
|
|
1:3
|
|
23 квітня, неділя
|
Куско – Депортіво Гарсіласо
|
|
2:1
|
|
Уніон Комерсіо – Альянса Ліма
|
|
1:3
|
|
Сьенсиано – Бінасьональ
|
|
1:1
|
|
24 квітня, понеділок
|
Альянса Атлетіко – Мельгар
|
|
3:3
|
|
25 квітня, вівторок
|
Сесар Вальєхо – Депортіво мунисипаль
|
|
1:1
|
|
Універсітаріо – Спортинг Кристал
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 14
|
28 квітня, п`ятница
|
Спортинг Кристал – Сесар Вальєхо
|
|
1:1
|
|
29 квітня, субота
|
Спорт Бойз – Універсітаріо
|
|
0:3
|
|
Атлетико Грау – Куско
|
|
3:0
|
|
Депортіво Гарсіласо – Спорт Уанкайо
|
|
1:1
|
|
30 квітня, неділя
|
Мельгар – Кантолао
|
|
5:0
|
|
Депортіво мунисипаль – Кахамарка
|
|
2:0
|
|
Бінасьональ – Альянса Атлетіко
|
|
4:2
|
|
Депортіва Тарма – Сьенсиано
|
|
3:4
|
|
1 травня, понеділок
|
Карлос Мануччі – Уніон Комерсіо
|
|
2:0
|
|
|
тур 15
|
5 травня, п`ятница
|
Кантолао – Бінасьональ
|
|
1:0
|
|
Куско – Депортіво мунисипаль
|
|
1:0
|
|
6 травня, субота
|
Спорт Уанкайо – Атлетико Грау
|
|
1:0
|
|
Альянса Атлетіко – Депортіва Тарма
|
|
1:1
|
|
7 травня, неділя
|
Кахамарка – Спортинг Кристал
|
|
1:1
|
|
Сьенсиано – Депортіво Гарсіласо
|
|
0:0
|
|
8 травня, понеділок
|
Уніон Комерсіо – Мельгар
|
|
1:1
|
|
Альянса Ліма – Карлос Мануччі
|
|
3:0
|
|
Сесар Вальєхо – Спорт Бойз
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 16
|
20 травня, субота
|
Депортіва Тарма – Кантолао
|
|
1:1
|
|
Універсітаріо – Сесар Вальєхо
|
|
4:0
|
|
Мельгар – Альянса Ліма
|
|
2:1
|
|
21 травня, неділя
|
Спортинг Кристал – Куско
|
|
3:2
|
|
Атлетико Грау – Сьенсиано
|
|
4:0
|
|
Депортіво Гарсіласо – Альянса Атлетіко
|
|
3:2
|
|
Депортіво мунисипаль – Спорт Уанкайо
|
|
1:2
|
|
22 травня, понеділок
|
Спорт Бойз – Кахамарка
|
|
3:2
|
|
23 травня, вівторок
|
Бінасьональ – Уніон Комерсіо
|
|
5:0
|
|
|
тур 17
|
26 травня, п`ятница
|
Кантолао – Депортіво Гарсіласо
|
|
1:1
|
|
27 травня, субота
|
Куско – Спорт Бойз
|
|
2:1
|
|
Сьенсиано – Депортіво мунисипаль
|
|
1:0
|
|
Альянса Атлетіко – Атлетико Грау
|
|
3:2
|
|
28 травня, неділя
|
Кахамарка – Універсітаріо
|
|
1:0
|
|
Уніон Комерсіо – Депортіва Тарма
|
|
4:3
|
|
29 травня, понеділок
|
Альянса Ліма – Бінасьональ
|
|
6:1
|
|
Спорт Уанкайо – Спортинг Кристал
|
|
1:2
|
|
Карлос Мануччі – Мельгар
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 18
|
2 червня, п`ятница
|
Спортинг Кристал – Сьенсиано
|
|
4:2
|
|
3 червня, субота
|
Депортіва Тарма – Альянса Ліма
|
|
2:1
|
|
Універсітаріо – Куско
|
|
1:0
|
|
Депортіво мунисипаль – Альянса Атлетіко
|
|
2:1
|
|
4 червня, неділя
|
Спорт Бойз – Спорт Уанкайо
|
|
1:0
|
|
Атлетико Грау – Кантолао
|
|
3:0
|
|
Депортіво Гарсіласо – Уніон Комерсіо
|
|
2:2
|
|
Бінасьональ – Карлос Мануччі
|
|
3:0
|
|
5 червня, понеділок
|
Сесар Вальєхо – Кахамарка
|
|
3:1
|
|
|
тур 19
|
10 червня, субота
|
Сьенсиано – Спорт Бойз
|
|
0:1
|
|
Уніон Комерсіо – Атлетико Грау
|
|
2:2
|
|
Кантолао – Депортіво мунисипаль
|
|
0:1
|
|
11 червня, неділя
|
Альянса Атлетіко – Спортинг Кристал
|
|
0:0
|
|
Альянса Ліма – Депортіво Гарсіласо
|
|
3:2
|
|
Куско – Сесар Вальєхо
|
|
2:0
|
|
Мельгар – Бінасьональ
|
|
2:1
|
|
Карлос Мануччі – Депортіва Тарма
|
|
1:1
|
|
12 червня, понеділок
|
Спорт Уанкайо – Універсітаріо
|
|
1:0
|
|
|