тур 1
|
16 липня, неділя
|
Авангард Курськ – Чертаново
|
|
2:1
|
|
Челябінськ – Амкар
|
|
0:1
|
|
Новосибірськ – Металург Липецьк
|
|
1:0
|
|
Родина-2 – Форте
|
|
2:1
|
|
Салют-Белгород – Текстильник Ів
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 2
|
22 липня, субота
|
Форте – Салют-Белгород
|
|
1:0
|
|
Чертаново – Амкар
|
|
0:2
|
|
Текстильник Ів – Новосибірськ
|
|
0:0
|
|
Авангард Курськ – Родина-2
|
|
4:0
|
|
Металург Липецьк – Челябінськ
|
|
1:0
|
|
|
тур 3
|
29 липня, субота
|
Салют-Белгород – Авангард Курськ
|
|
0:1
|
|
Родина-2 – Чертаново
|
|
2:0
|
|
Новосибірськ – Форте
|
|
1:0
|
|
Челябінськ – Текстильник Ів
|
|
1:1
|
|
Амкар – Металург Липецьк
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 4
|
5 серпня, субота
|
Авангард Курськ – Новосибірськ
|
|
2:3
|
|
Текстильник Ів – Амкар
|
|
1:0
|
|
Чертаново – Металург Липецьк
|
|
3:0
|
|
Родина-2 – Салют-Белгород
|
|
2:0
|
|
Форте – Челябінськ
|
|
2:2
|
|
|
тур 5
|
12 серпня, субота
|
Салют-Белгород – Чертаново
|
|
0:0
|
|
Новосибірськ – Родина-2
|
|
0:0
|
|
Челябінськ – Авангард Курськ
|
|
3:2
|
|
Металург Липецьк – Текстильник Ів
|
|
1:1
|
|
Амкар – Форте
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 6
|
17 серпня, четвер
|
Чертаново – Текстильник Ів
|
|
1:1
|
|
19 серпня, субота
|
Авангард Курськ – Амкар
|
|
1:1
|
|
Родина-2 – Челябінськ
|
|
1:0
|
|
Форте – Металург Липецьк
|
|
1:3
|
|
Салют-Белгород – Новосибірськ
|
|
1:2
|
|
|
тур 7
|
27 серпня, неділя
|
Новосибірськ – Чертаново
|
|
3:1
|
|
Текстильник Ів – Форте
|
|
4:1
|
|
Челябінськ – Салют-Белгород
|
|
2:1
|
|
Металург Липецьк – Авангард Курськ
|
|
0:2
|
|
Амкар – Родина-2
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 8
|
1 вересня, п`ятница
|
Чертаново – Форте
|
|
5:0
|
|
2 вересня, субота
|
Салют-Белгород – Амкар
|
|
2:3
|
|
Родина-2 – Металург Липецьк
|
|
0:1
|
|
Новосибірськ – Челябінськ
|
|
3:1
|
|
Авангард Курськ – Текстильник Ів
|
|
1:1
|
|
|
тур 9
|
7 вересня, четвер
|
Чертаново – Челябінськ
|
|
0:0
|
|
9 вересня, субота
|
Амкар – Новосибірськ
|
|
0:1
|
|
Металург Липецьк – Салют-Белгород
|
|
2:2
|
|
Текстильник Ів – Родина-2
|
|
1:1
|
|
Форте – Авангард Курськ
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 10
|
16 вересня, субота
|
Родина-2 – Авангард Курськ
|
|
1:0
|
|
17 вересня, неділя
|
Амкар – Чертаново
|
|
1:1
|
|
Челябінськ – Металург Липецьк
|
|
2:1
|
|
Новосибірськ – Текстильник Ів
|
|
0:2
|
|
Салют-Белгород – Форте
|
|
0:4
|
|
|
тур 11
|
23 вересня, субота
|
Форте – Новосибірськ
|
|
1:0
|
|
Чертаново – Родина-2
|
|
0:0
|
|
Текстильник Ів – Челябінськ
|
|
0:0
|
|
Авангард Курськ – Салют-Белгород
|
|
6:1
|
|
Металург Липецьк – Амкар
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 12
|
1 жовтня, неділя
|
Салют-Белгород – Родина-2
|
|
0:1
|
|
Новосибірськ – Авангард Курськ
|
|
1:0
|
|
Челябінськ – Форте
|
|
3:1
|
|
Металург Липецьк – Чертаново
|
|
0:0
|
|
Амкар – Текстильник Ів
|
|
1:0
|
|
|
тур 13
|
7 жовтня, субота
|
Авангард Курськ – Челябінськ
|
|
0:0
|
|
Текстильник Ів – Металург Липецьк
|
|
6:1
|
|
Чертаново – Салют-Белгород
|
|
3:0
|
|
Родина-2 – Новосибірськ
|
|
1:1
|
|
Форте – Амкар
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 14
|
15 жовтня, неділя
|
Новосибірськ – Салют-Белгород
|
|
3:2
|
|
Текстильник Ів – Чертаново
|
|
0:1
|
|
Челябінськ – Родина-2
|
|
0:1
|
|
Металург Липецьк – Форте
|
|
1:0
|
|
Амкар – Авангард Курськ
|
|
0:1
|
|
|
тур 15
|
21 жовтня, субота
|
Авангард Курськ – Металург Липецьк
|
|
1:2
|
|
Чертаново – Новосибірськ
|
|
1:1
|
|
Родина-2 – Амкар
|
|
2:1
|
|
Форте – Текстильник Ів
|
|
1:0
|
|
Салют-Белгород – Челябінськ
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 16
|
28 жовтня, субота
|
Форте – Чертаново
|
|
4:2
|
|
Текстильник Ів – Авангард Курськ
|
|
2:1
|
|
Челябінськ – Новосибірськ
|
|
1:0
|
|
Металург Липецьк – Родина-2
|
|
1:0
|
|
Амкар – Салют-Белгород
|
|
5:1
|
|
|
тур 17
|
4 листопада, субота
|
Челябінськ – Чертаново
|
|
1:0
|
|
Новосибірськ – Амкар
|
|
2:0
|
|
Родина-2 – Текстильник Ів
|
|
3:1
|
|
Салют-Белгород – Металург Липецьк
|
|
0:4
|
|
5 листопада, неділя
|
Авангард Курськ – Форте
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 18
|
11 листопада, субота
|
Амкар – Челябінськ
|
|
1:0
|
|
Металург Липецьк – Новосибірськ
|
|
0:0
|
|
Текстильник Ів – Салют-Белгород
|
|
4:0
|
|
Чертаново – Авангард Курськ
|
|
2:1
|
|
Форте – Родина-2
|
|
2:0
|
|
|