тур 1
|
29 липня, неділя
|
Мотагва – Платенсе
|
|
1:0
|
|
Марафон – Вида
|
|
0:0
|
|
Хутікальпа – Реал Еспанья
|
|
1:1
|
|
УПНФМ – Гондурас Прогресо
|
|
3:1
|
|
Реал Мінас – Олімпія Т
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 2
|
5 серпня, неділя
|
УПНФМ – Марафон
|
|
1:1
|
|
Гондурас Прогресо – Мотагва
|
|
2:0
|
|
6 серпня, понеділок
|
Олімпія Т – Платенсе
|
|
2:1
|
|
Реал Еспанья – Реал Мінас
|
|
2:1
|
|
Вида – Хутікальпа
|
|
3:0
|
|
|
тур 3
|
12 серпня, неділя
|
Хутікальпа – Гондурас Прогресо
|
|
0:0
|
|
Марафон – Олімпія Т
|
|
1:1
|
|
13 серпня, понеділок
|
Мотагва – Реал Еспанья
|
|
1:0
|
|
Платенсе – УПНФМ
|
|
0:0
|
|
Реал Мінас – Вида
|
|
0:2
|
|
|
|
|
тур 5
|
19 серпня, неділя
|
Реал Мінас – Хутікальпа
|
|
1:2
|
|
УПНФМ – Вида
|
|
1:1
|
|
Гондурас Прогресо – Платенсе
|
|
1:2
|
|
Реал Еспанья – Марафон
|
|
1:1
|
|
20 серпня, понеділок
|
Мотагва – Олімпія Т
|
|
0:1
|
|
|
|
тур 6
|
26 серпня, неділя
|
Марафон – Реал Мінас
|
|
3:1
|
|
Хутікальпа – Олімпія Т
|
|
2:2
|
|
27 серпня, понеділок
|
Вида – Гондурас Прогресо
|
|
1:4
|
|
Платенсе – Реал Еспанья
|
|
2:1
|
|
Мотагва – УПНФМ
|
|
1:0
|
|
|
тур 7
|
1 вересня, субота
|
Гондурас Прогресо – Реал Мінас
|
|
0:1
|
|
2 вересня, неділя
|
Марафон – Мотагва
|
|
1:1
|
|
УПНФМ – Хутікальпа
|
|
4:1
|
|
3 вересня, понеділок
|
Вида – Платенсе
|
|
2:0
|
|
Олімпія Т – Реал Еспанья
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 8
|
9 вересня, неділя
|
Реал Еспанья – Вида
|
|
3:0
|
|
Гондурас Прогресо – Олімпія Т
|
|
1:1
|
|
Реал Мінас – УПНФМ
|
|
0:1
|
|
10 вересня, понеділок
|
Платенсе – Марафон
|
|
1:0
|
|
Мотагва – Хутікальпа
|
|
5:0
|
|
|
тур 9
|
12 вересня, середа
|
Хутікальпа – Платенсе
|
|
1:1
|
|
13 вересня, четвер
|
Марафон – Гондурас Прогресо
|
|
3:1
|
|
Олімпія Т – Вида
|
|
0:0
|
|
УПНФМ – Реал Еспанья
|
|
1:3
|
|
Реал Мінас – Мотагва
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 10
|
15 вересня, субота
|
Гондурас Прогресо – УПНФМ
|
|
2:1
|
|
17 вересня, понеділок
|
Олімпія Т – Реал Мінас
|
|
2:0
|
|
Реал Еспанья – Хутікальпа
|
|
2:1
|
|
Платенсе – Мотагва
|
|
1:0
|
|
Вида – Марафон
|
|
0:1
|
|
|
тур 11
|
21 вересня, п`ятница
|
Марафон – УПНФМ
|
|
2:1
|
|
23 вересня, неділя
|
Хутікальпа – Вида
|
|
3:1
|
|
24 вересня, понеділок
|
Мотагва – Гондурас Прогресо
|
|
2:0
|
|
Платенсе – Олімпія Т
|
|
0:0
|
|
Реал Мінас – Реал Еспанья
|
|
1:0
|
|
|
|
тур 12
|
29 вересня, субота
|
Гондурас Прогресо – Хутікальпа
|
|
1:0
|
|
30 вересня, неділя
|
УПНФМ – Платенсе
|
|
2:1
|
|
Реал Еспанья – Мотагва
|
|
1:1
|
|
1 жовтня, понеділок
|
Олімпія Т – Марафон
|
|
2:1
|
|
Вида – Реал Мінас
|
|
2:2
|
|
|
тур 13
|
7 жовтня, неділя
|
Марафон – Хутікальпа
|
|
4:3
|
|
Гондурас Прогресо – Реал Еспанья
|
|
2:6
|
|
Реал Мінас – Платенсе
|
|
0:3
|
|
18 жовтня, четвер
|
Мотагва – Вида
|
|
1:0
|
|
1 листопада, четвер
|
УПНФМ – Олімпія Т
|
|
2:1
|
|
|
|
|
тур 15
|
20 жовтня, субота
|
Гондурас Прогресо – Вида
|
|
1:1
|
|
21 жовтня, неділя
|
Реал Еспанья – Платенсе
|
|
1:0
|
|
УПНФМ – Мотагва
|
|
1:3
|
|
Реал Мінас – Марафон
|
|
3:1
|
|
22 жовтня, понеділок
|
Олімпія Т – Хутікальпа
|
|
1:1
|
|
|
|
|
тур 17
|
4 листопада, неділя
|
Марафон – Платенсе
|
|
1:1
|
|
Вида – Реал Еспанья
|
|
2:2
|
|
УПНФМ – Реал Мінас
|
|
2:0
|
|
5 листопада, понеділок
|
Хутікальпа – Мотагва
|
|
1:2
|
|
Олімпія Т – Гондурас Прогресо
|
|
2:2
|
|
|
|
тур 18
|
11 листопада, неділя
|
Мотагва – Реал Мінас
|
|
6:1
|
|
Реал Еспанья – УПНФМ
|
|
1:2
|
|
Платенсе – Хутікальпа
|
|
0:0
|
|
Вида – Олімпія Т
|
|
2:0
|
|
Гондурас Прогресо – Марафон
|
|
2:3
|
|
|