тур 1
|
13 серпня, четвер
|
Спартак-Цхінвалі – Сабуртало
|
|
1:2
|
|
Чіхура – Локомотив Тб
|
|
1:0
|
|
14 серпня, п`ятница
|
Динамо Батумі – Зугдіді
|
|
5:0
|
|
Самтредія – Шукура
|
|
2:0
|
|
Діла – Колхеті-1913
|
|
2:0
|
|
Гурія Ланчхуті – Сіоні
|
|
1:1
|
|
Торпедо Кутаїсі – Мерані
|
|
4:0
|
|
Динамо Тб – Саповнела
|
|
4:0
|
|
|
|
тур 2
|
21 серпня, п`ятница
|
Локомотив Тб – Динамо Тб
|
|
1:4
|
|
Діла – Динамо Батумі
|
|
1:1
|
|
22 серпня, субота
|
Саповнела – Самтредія
|
|
2:3
|
|
Шукура – Гурія Ланчхуті
|
|
2:1
|
|
Сабуртало – Чіхура
|
|
1:0
|
|
Зугдіді – Торпедо Кутаїсі
|
|
1:1
|
|
Колхеті-1913 – Сіоні
|
|
0:1
|
|
Мерані – Спартак-Цхінвалі
|
|
2:3
|
|
|
тур 3
|
29 серпня, субота
|
Динамо Тб – Сабуртало
|
|
4:0
|
|
30 серпня, неділя
|
Чіхура – Мерані
|
|
3:0
|
|
Динамо Батумі – Колхеті-1913
|
|
2:0
|
|
Самтредія – Локомотив Тб
|
|
3:2
|
|
Сіоні – Шукура
|
|
2:0
|
|
Гурія Ланчхуті – Саповнела
|
|
3:0
|
|
Спартак-Цхінвалі – Зугдіді
|
|
5:1
|
|
Торпедо Кутаїсі – Діла
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 4
|
11 вересня, п`ятница
|
Локомотив Тб – Гурія Ланчхуті
|
|
3:0
|
|
Мерані – Динамо Тб
|
|
1:4
|
|
12 вересня, субота
|
Саповнела – Сіоні
|
|
0:0
|
|
Сабуртало – Самтредія
|
|
3:2
|
|
Зугдіді – Чіхура
|
|
1:4
|
|
Динамо Батумі – Торпедо Кутаїсі
|
|
1:1
|
|
Колхеті-1913 – Шукура
|
|
1:0
|
|
Діла – Спартак-Цхінвалі
|
|
3:0
|
|
|
тур 5
|
20 вересня, неділя
|
Шукура – Саповнела
|
|
4:0
|
|
Чіхура – Діла
|
|
0:1
|
|
Самтредія – Мерані
|
|
4:0
|
|
Сіоні – Локомотив Тб
|
|
1:0
|
|
Гурія Ланчхуті – Сабуртало
|
|
0:0
|
|
Спартак-Цхінвалі – Динамо Батумі
|
|
3:2
|
|
Торпедо Кутаїсі – Колхеті-1913
|
|
1:0
|
|
Динамо Тб – Зугдіді
|
|
3:1
|
|
|
|
тур 6
|
25 вересня, п`ятница
|
Локомотив Тб – Шукура
|
|
0:0
|
|
Сабуртало – Сіоні
|
|
2:3
|
|
26 вересня, субота
|
Зугдіді – Самтредія
|
|
3:3
|
|
Динамо Батумі – Чіхура
|
|
1:1
|
|
Колхеті-1913 – Саповнела
|
|
0:0
|
|
Мерані – Гурія Ланчхуті
|
|
2:0
|
|
Торпедо Кутаїсі – Спартак-Цхінвалі
|
|
1:3
|
|
Діла – Динамо Тб
|
|
2:0
|
|
|
тур 7
|
3 жовтня, субота
|
Динамо Тб – Динамо Батумі
|
|
1:0
|
|
Спартак-Цхінвалі – Колхеті-1913
|
|
5:1
|
|
Самтредія – Діла
|
|
5:0
|
|
Саповнела – Локомотив Тб
|
|
2:1
|
|
4 жовтня, неділя
|
Шукура – Сабуртало
|
|
1:0
|
|
Чіхура – Торпедо Кутаїсі
|
|
3:0
|
|
Сіоні – Мерані
|
|
3:0
|
|
10 жовтня, субота
|
Гурія Ланчхуті – Зугдіді
|
|
2:0
|
|
|
|
тур 8
|
16 жовтня, п`ятница
|
Сабуртало – Саповнела
|
|
2:1
|
|
17 жовтня, субота
|
Торпедо Кутаїсі – Динамо Тб
|
|
1:1
|
|
Мерані – Шукура
|
|
1:2
|
|
Колхеті-1913 – Локомотив Тб
|
|
4:0
|
|
Динамо Батумі – Самтредія
|
|
2:0
|
|
18 жовтня, неділя
|
Діла – Гурія Ланчхуті
|
|
5:0
|
|
Спартак-Цхінвалі – Чіхура
|
|
1:1
|
|
14 листопада, субота
|
Зугдіді – Сіоні
|
|
1:3
|
|
|
тур 9
|
23 жовтня, п`ятница
|
Гурія Ланчхуті – Динамо Батумі
|
|
1:1
|
|
Сіоні – Діла
|
|
0:1
|
|
Самтредія – Торпедо Кутаїсі
|
|
3:1
|
|
Чіхура – Колхеті-1913
|
|
0:1
|
|
Шукура – Зугдіді
|
|
2:1
|
|
Динамо Тб – Спартак-Цхінвалі
|
|
2:1
|
|
24 жовтня, субота
|
Саповнела – Мерані
|
|
2:1
|
|
25 жовтня, неділя
|
Локомотив Тб – Сабуртало
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 10
|
31 жовтня, субота
|
Колхеті-1913 – Сабуртало
|
|
1:0
|
|
1 листопада, неділя
|
Зугдіді – Саповнела
|
|
2:1
|
|
Динамо Батумі – Сіоні
|
|
3:5
|
|
Мерані – Локомотив Тб
|
|
0:3
|
|
Діла – Шукура
|
|
1:3
|
|
Спартак-Цхінвалі – Самтредія
|
|
1:0
|
|
Торпедо Кутаїсі – Гурія Ланчхуті
|
|
2:1
|
|
Чіхура – Динамо Тб
|
|
0:2
|
|
|
тур 11
|
6 листопада, п`ятница
|
Локомотив Тб – Зугдіді
|
|
3:0
|
|
7 листопада, субота
|
Сабуртало – Мерані
|
|
4:2
|
|
Шукура – Динамо Батумі
|
|
0:1
|
|
Саповнела – Діла
|
|
1:5
|
|
8 листопада, неділя
|
Самтредія – Чіхура
|
|
0:1
|
|
Сіоні – Торпедо Кутаїсі
|
|
6:2
|
|
Гурія Ланчхуті – Спартак-Цхінвалі
|
|
1:2
|
|
Динамо Тб – Колхеті-1913
|
|
5:2
|
|
|
|
тур 12
|
21 листопада, субота
|
Торпедо Кутаїсі – Шукура
|
|
0:0
|
|
Діла – Локомотив Тб
|
|
1:0
|
|
Колхеті-1913 – Мерані
|
|
2:1
|
|
Динамо Батумі – Саповнела
|
|
1:0
|
|
Чіхура – Гурія Ланчхуті
|
|
5:0
|
|
Динамо Тб – Самтредія
|
|
3:1
|
|
22 листопада, неділя
|
Спартак-Цхінвалі – Сіоні
|
|
2:0
|
|
Зугдіді – Сабуртало
|
|
0:1
|
|
|
тур 13
|
27 листопада, п`ятница
|
Локомотив Тб – Динамо Батумі
|
|
1:1
|
|
28 листопада, субота
|
Саповнела – Торпедо Кутаїсі
|
|
1:5
|
|
Шукура – Спартак-Цхінвалі
|
|
2:2
|
|
Самтредія – Колхеті-1913
|
|
1:0
|
|
Мерані – Зугдіді
|
|
0:0
|
|
Сіоні – Чіхура
|
|
4:0
|
|
Гурія Ланчхуті – Динамо Тб
|
|
0:2
|
|
29 листопада, неділя
|
Сабуртало – Діла
|
|
1:3
|
|
|
|
тур 14
|
6 грудень, неділя
|
Чіхура – Шукура
|
|
1:0
|
|
Динамо Батумі – Сабуртало
|
|
2:1
|
|
Самтредія – Гурія Ланчхуті
|
|
3:1
|
|
Колхеті-1913 – Зугдіді
|
|
0:0
|
|
Спартак-Цхінвалі – Саповнела
|
|
3:0
|
|
Торпедо Кутаїсі – Локомотив Тб
|
|
2:0
|
|
Динамо Тб – Сіоні
|
|
5:2
|
|
7 грудень, понеділок
|
Діла – Мерані
|
|
2:0
|
|
|
тур 15
|
11 грудень, п`ятница
|
Локомотив Тб – Спартак-Цхінвалі
|
|
0:1
|
|
Гурія Ланчхуті – Колхеті-1913
|
|
1:1
|
|
12 грудень, субота
|
Саповнела – Чіхура
|
|
0:2
|
|
Шукура – Динамо Тб
|
|
1:3
|
|
Сабуртало – Торпедо Кутаїсі
|
|
4:4
|
|
Зугдіді – Діла
|
|
1:1
|
|
Мерані – Динамо Батумі
|
|
0:4
|
|
Сіоні – Самтредія
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 16
|
19 лютого, п`ятница
|
Саповнела – Динамо Тб
|
|
1:2
|
|
Шукура – Самтредія
|
|
1:1
|
|
Сабуртало – Спартак-Цхінвалі
|
|
2:2
|
|
Зугдіді – Динамо Батумі
|
|
0:1
|
|
Колхеті-1913 – Діла
|
|
0:1
|
|
Мерані – Торпедо Кутаїсі
|
|
2:1
|
|
Сіоні – Гурія Ланчхуті
|
|
1:1
|
|
Локомотив Тб – Чіхура
|
|
2:2
|
|
|
тур 17
|
23 лютого, вівторок
|
Чіхура – Сабуртало
|
|
5:0
|
|
Динамо Батумі – Діла
|
|
2:2
|
|
Самтредія – Саповнела
|
|
3:0
|
|
Сіоні – Колхеті-1913
|
|
3:1
|
|
Гурія Ланчхуті – Шукура
|
|
0:0
|
|
Спартак-Цхінвалі – Мерані
|
|
1:1
|
|
Торпедо Кутаїсі – Зугдіді
|
|
2:0
|
|
Динамо Тб – Локомотив Тб
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 18
|
27 лютого, субота
|
Саповнела – Гурія Ланчхуті
|
|
0:2
|
|
Шукура – Сіоні
|
|
0:0
|
|
Зугдіді – Спартак-Цхінвалі
|
|
1:1
|
|
Колхеті-1913 – Динамо Батумі
|
|
0:1
|
|
Мерані – Чіхура
|
|
3:2
|
|
Діла – Торпедо Кутаїсі
|
|
0:1
|
|
Локомотив Тб – Самтредія
|
|
0:1
|
|
Сабуртало – Динамо Тб
|
|
0:4
|
|
|
тур 19
|
6 березня, неділя
|
Чіхура – Зугдіді
|
|
4:0
|
|
Сіоні – Саповнела
|
|
4:1
|
|
Гурія Ланчхуті – Локомотив Тб
|
|
0:0
|
|
Спартак-Цхінвалі – Діла
|
|
0:0
|
|
Торпедо Кутаїсі – Динамо Батумі
|
|
1:0
|
|
Динамо Тб – Мерані
|
|
2:0
|
|
Шукура – Колхеті-1913
|
|
1:0
|
|
7 березня, понеділок
|
Самтредія – Сабуртало
|
|
8:2
|
|
|
|
тур 20
|
11 березня, п`ятница
|
Локомотив Тб – Сіоні
|
|
0:0
|
|
12 березня, субота
|
Діла – Чіхура
|
|
1:1
|
|
Зугдіді – Динамо Тб
|
|
2:3
|
|
13 березня, неділя
|
Саповнела – Шукура
|
|
2:0
|
|
Сабуртало – Гурія Ланчхуті
|
|
4:2
|
|
Динамо Батумі – Спартак-Цхінвалі
|
|
2:0
|
|
Колхеті-1913 – Торпедо Кутаїсі
|
|
2:0
|
|
Мерані – Самтредія
|
|
2:3
|
|
|
тур 21
|
17 березня, четвер
|
Динамо Тб – Діла
|
|
0:1
|
|
18 березня, п`ятница
|
Шукура – Локомотив Тб
|
|
2:1
|
|
Чіхура – Динамо Батумі
|
|
2:0
|
|
Самтредія – Зугдіді
|
|
2:0
|
|
Сіоні – Сабуртало
|
|
0:0
|
|
Спартак-Цхінвалі – Торпедо Кутаїсі
|
|
0:0
|
|
19 березня, субота
|
Гурія Ланчхуті – Мерані
|
|
0:0
|
|
Саповнела – Колхеті-1913
|
|
0:0
|
|
|
|
тур 22
|
2 квітня, субота
|
Сабуртало – Шукура
|
|
3:2
|
|
Зугдіді – Гурія Ланчхуті
|
|
3:2
|
|
Динамо Батумі – Динамо Тб
|
|
1:2
|
|
Колхеті-1913 – Спартак-Цхінвалі
|
|
0:0
|
|
Мерані – Сіоні
|
|
1:1
|
|
Діла – Самтредія
|
|
1:2
|
|
Локомотив Тб – Саповнела
|
|
0:0
|
|
Торпедо Кутаїсі – Чіхура
|
|
0:2
|
|
|
тур 23
|
6 квітня, середа
|
Саповнела – Сабуртало
|
|
0:0
|
|
Шукура – Мерані
|
|
0:0
|
|
Чіхура – Спартак-Цхінвалі
|
|
2:1
|
|
Самтредія – Динамо Батумі
|
|
2:0
|
|
Сіоні – Зугдіді
|
|
3:1
|
|
Гурія Ланчхуті – Діла
|
|
0:1
|
|
Локомотив Тб – Колхеті-1913
|
|
1:0
|
|
Динамо Тб – Торпедо Кутаїсі
|
|
2:1
|
|
|
|
тур 24
|
10 квітня, неділя
|
Зугдіді – Шукура
|
|
3:0
|
|
Динамо Батумі – Гурія Ланчхуті
|
|
1:2
|
|
Мерані – Саповнела
|
|
2:0
|
|
Діла – Сіоні
|
|
2:1
|
|
Спартак-Цхінвалі – Динамо Тб
|
|
2:4
|
|
Торпедо Кутаїсі – Самтредія
|
|
2:1
|
|
11 квітня, понеділок
|
Колхеті-1913 – Чіхура
|
|
2:0
|
|
Сабуртало – Локомотив Тб
|
|
0:0
|
|
|
тур 25
|
15 квітня, п`ятница
|
Локомотив Тб – Мерані
|
|
1:1
|
|
16 квітня, субота
|
Сіоні – Динамо Батумі
|
|
1:0
|
|
Чіхура – Динамо Тб
|
|
1:0
|
|
17 квітня, неділя
|
Саповнела – Зугдіді
|
|
2:2
|
|
Шукура – Діла
|
|
1:0
|
|
Сабуртало – Колхеті-1913
|
|
5:0
|
|
Самтредія – Спартак-Цхінвалі
|
|
2:1
|
|
Гурія Ланчхуті – Торпедо Кутаїсі
|
|
3:2
|
|
|
|
тур 26
|
23 квітня, субота
|
Спартак-Цхінвалі – Гурія Ланчхуті
|
|
0:0
|
|
Діла – Саповнела
|
|
3:1
|
|
Мерані – Сабуртало
|
|
2:5
|
|
Динамо Батумі – Шукура
|
|
2:2
|
|
Зугдіді – Локомотив Тб
|
|
1:1
|
|
24 квітня, неділя
|
Чіхура – Самтредія
|
|
1:1
|
|
Торпедо Кутаїсі – Сіоні
|
|
1:0
|
|
Колхеті-1913 – Динамо Тб
|
|
1:3
|
|
|
тур 27
|
30 квітня, субота
|
Саповнела – Динамо Батумі
|
|
2:1
|
|
Шукура – Торпедо Кутаїсі
|
|
2:3
|
|
Зугдіді – Сабуртало
|
|
0:1
|
|
Самтредія – Динамо Тб
|
|
2:1
|
|
Мерані – Колхеті-1913
|
|
1:1
|
|
Сіоні – Спартак-Цхінвалі
|
|
1:3
|
|
Гурія Ланчхуті – Чіхура
|
|
1:3
|
|
Локомотив Тб – Діла
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 28
|
8 травня, неділя
|
Зугдіді – Мерані
|
|
3:0
|
|
Динамо Батумі – Локомотив Тб
|
|
1:0
|
|
Колхеті-1913 – Самтредія
|
|
0:3
|
|
Діла – Сабуртало
|
|
2:1
|
|
Спартак-Цхінвалі – Шукура
|
|
5:0
|
|
Торпедо Кутаїсі – Саповнела
|
|
4:1
|
|
9 травня, понеділок
|
Чіхура – Сіоні
|
|
1:1
|
|
Динамо Тб – Гурія Ланчхуті
|
|
3:2
|
|
|
тур 29
|
13 травня, п`ятница
|
Локомотив Тб – Торпедо Кутаїсі
|
|
1:2
|
|
14 травня, субота
|
Саповнела – Спартак-Цхінвалі
|
|
2:1
|
|
Шукура – Чіхура
|
|
0:2
|
|
Сабуртало – Динамо Батумі
|
|
1:2
|
|
Зугдіді – Колхеті-1913
|
|
2:1
|
|
Мерані – Діла
|
|
3:2
|
|
Гурія Ланчхуті – Самтредія
|
|
0:2
|
|
Сіоні – Динамо Тб
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 30
|
22 травня, неділя
|
Динамо Батумі – Мерані
|
|
0:0
|
|
Самтредія – Сіоні
|
|
1:2
|
|
Колхеті-1913 – Гурія Ланчхуті
|
|
0:1
|
|
Діла – Зугдіді
|
|
3:0
|
|
Спартак-Цхінвалі – Локомотив Тб
|
|
1:1
|
|
Торпедо Кутаїсі – Сабуртало
|
|
5:0
|
|
Динамо Тб – Шукура
|
|
0:0
|
|
Чіхура – Саповнела
|
|
3:2
|
|
|