тур 1
|
17 лютого, субота
|
Насьональ М – Рівер Плейт М
|
|
2:1
|
|
Рампла Хуніорс – Деф.Спортинг
|
|
PSTP
|
|
Фенікс М – Данубіо
|
|
1:2
|
|
18 лютого, неділя
|
Мірамар Місіонес – Прогресо
|
|
2:3
|
|
Расінг М – Ліверпуль М
|
|
2:2
|
|
Серро – Монтевідео Вандерерс
|
|
1:1
|
|
Деп. Мальдонадо – Бостон Рівер
|
|
1:2
|
|
19 лютого, понеділок
|
Серро Ларго – Пеньяроль
|
|
1:1
|
|
|
|
тур 2
|
23 лютого, п`ятница
|
Деп. Мальдонадо – Рівер Плейт М
|
|
1:3
|
|
24 лютого, субота
|
Монтевідео Вандерерс – Расінг М
|
|
0:1
|
|
Бостон Рівер – Данубіо
|
|
0:0
|
|
25 лютого, неділя
|
Пеньяроль – Мірамар Місіонес
|
|
2:0
|
|
Ліверпуль М – Насьональ М
|
|
1:1
|
|
Серро Ларго – Фенікс М
|
|
0:0
|
|
26 лютого, понеділок
|
Деф.Спортинг – Серро
|
|
5:0
|
|
27 березня, середа
|
Прогресо – Рампла Хуніорс
|
|
4:2
|
|
|
тур 3
|
1 березня, п`ятница
|
Серро – Прогресо
|
|
2:3
|
|
2 березня, субота
|
Мірамар Місіонес – Серро Ларго
|
|
1:2
|
|
Расінг М – Деф.Спортинг
|
|
1:2
|
|
Данубіо – Рівер Плейт М
|
|
0:1
|
|
3 березня, неділя
|
Ліверпуль М – Деп. Мальдонадо
|
|
1:2
|
|
Насьональ М – Монтевідео Вандерерс
|
|
3:0
|
|
Фенікс М – Бостон Рівер
|
|
1:2
|
|
4 березня, понеділок
|
Рампла Хуніорс – Пеньяроль
|
|
0:3
|
|
|
|
тур 4
|
9 березня, субота
|
Мірамар Місіонес – Фенікс М
|
|
1:1
|
|
Рівер Плейт М – Бостон Рівер
|
|
1:2
|
|
10 березня, неділя
|
Пеньяроль – Серро
|
|
3:0
|
|
Прогресо – Расінг М
|
|
4:3
|
|
Ліверпуль М – Данубіо
|
|
1:2
|
|
11 березня, понеділок
|
Серро Ларго – Рампла Хуніорс
|
|
2:0
|
|
Деф.Спортинг – Насьональ М
|
|
3:3
|
|
12 березня, вівторок
|
Монтевідео Вандерерс – Деп. Мальдонадо
|
|
0:0
|
|
|
тур 5
|
16 березня, субота
|
Бостон Рівер – Ліверпуль М
|
|
1:1
|
|
Фенікс М – Рівер Плейт М
|
|
0:0
|
|
17 березня, неділя
|
Расінг М – Пеньяроль
|
|
1:2
|
|
23 березня, субота
|
Рампла Хуніорс – Мірамар Місіонес
|
|
1:1
|
|
24 березня, неділя
|
Деп. Мальдонадо – Деф.Спортинг
|
|
1:0
|
|
Насьональ М – Прогресо
|
|
0:0
|
|
Серро – Серро Ларго
|
|
1:1
|
|
Данубіо – Монтевідео Вандерерс
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 6
|
29 березня, п`ятница
|
Пеньяроль – Насьональ М
|
|
0:0
|
|
Серро Ларго – Расінг М
|
|
0:2
|
|
30 березня, субота
|
Ліверпуль М – Рівер Плейт М
|
|
1:1
|
|
Рампла Хуніорс – Фенікс М
|
|
1:0
|
|
31 березня, неділя
|
Прогресо – Деп. Мальдонадо
|
|
3:1
|
|
Мірамар Місіонес – Серро
|
|
2:2
|
|
Деф.Спортинг – Данубіо
|
|
1:0
|
|
1 квітня, понеділок
|
Монтевідео Вандерерс – Бостон Рівер
|
|
0:2
|
|
|
тур 7
|
6 квітня, субота
|
Данубіо – Прогресо
|
|
1:1
|
|
Рівер Плейт М – Монтевідео Вандерерс
|
|
3:1
|
|
Расінг М – Мірамар Місіонес
|
|
1:1
|
|
Бостон Рівер – Деф.Спортинг
|
|
2:2
|
|
7 квітня, неділя
|
Фенікс М – Ліверпуль М
|
|
1:3
|
|
Насьональ М – Серро Ларго
|
|
1:0
|
|
Серро – Рампла Хуніорс
|
|
3:0
|
|
8 квітня, понеділок
|
Деп. Мальдонадо – Пеньяроль
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 8
|
13 квітня, субота
|
Прогресо – Бостон Рівер
|
|
1:0
|
|
Серро – Фенікс М
|
|
0:0
|
|
14 квітня, неділя
|
Рампла Хуніорс – Расінг М
|
|
0:1
|
|
Серро Ларго – Деп. Мальдонадо
|
|
1:0
|
|
Деф.Спортинг – Рівер Плейт М
|
|
2:1
|
|
15 квітня, понеділок
|
Пеньяроль – Данубіо
|
|
2:0
|
|
17 квітня, середа
|
Мірамар Місіонес – Насьональ М
|
|
1:2
|
|
Монтевідео Вандерерс – Ліверпуль М
|
|
2:3
|
|
|
тур 9
|
19 квітня, п`ятница
|
Ліверпуль М – Деф.Спортинг
|
|
1:1
|
|
Расінг М – Серро
|
|
1:1
|
|
20 квітня, субота
|
Бостон Рівер – Пеньяроль
|
|
1:3
|
|
Данубіо – Серро Ларго
|
|
1:1
|
|
21 квітня, неділя
|
Рівер Плейт М – Прогресо
|
|
2:2
|
|
Насьональ М – Рампла Хуніорс
|
|
6:2
|
|
Деп. Мальдонадо – Мірамар Місіонес
|
|
1:2
|
|
Фенікс М – Монтевідео Вандерерс
|
|
1:2
|
|
|
|
тур 10
|
27 квітня, субота
|
Серро Ларго – Бостон Рівер
|
|
1:2
|
|
Рампла Хуніорс – Деп. Мальдонадо
|
|
1:1
|
|
28 квітня, неділя
|
Прогресо – Ліверпуль М
|
|
2:1
|
|
Мірамар Місіонес – Данубіо
|
|
3:5
|
|
29 квітня, понеділок
|
Деф.Спортинг – Монтевідео Вандерерс
|
|
2:2
|
|
Расінг М – Фенікс М
|
|
2:0
|
|
Серро – Насьональ М
|
|
2:0
|
|
30 квітня, вівторок
|
Пеньяроль – Рівер Плейт М
|
|
3:0
|
|
|
тур 11
|
3 травня, п`ятница
|
Данубіо – Рампла Хуніорс
|
|
1:1
|
|
Ліверпуль М – Пеньяроль
|
|
2:2
|
|
4 травня, субота
|
Бостон Рівер – Мірамар Місіонес
|
|
3:1
|
|
Насьональ М – Расінг М
|
|
4:2
|
|
Монтевідео Вандерерс – Прогресо
|
|
2:0
|
|
5 травня, неділя
|
Рівер Плейт М – Серро Ларго
|
|
2:3
|
|
Деп. Мальдонадо – Серро
|
|
3:0
|
|
Фенікс М – Деф.Спортинг
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 12
|
11 травня, субота
|
Насьональ М – Фенікс М
|
|
1:4
|
|
Серро – Данубіо
|
|
2:0
|
|
Расінг М – Деп. Мальдонадо
|
|
0:1
|
|
Мірамар Місіонес – Рівер Плейт М
|
|
0:0
|
|
12 травня, неділя
|
Пеньяроль – Монтевідео Вандерерс
|
|
1:0
|
|
Прогресо – Деф.Спортинг
|
|
1:4
|
|
Серро Ларго – Ліверпуль М
|
|
1:2
|
|
Рампла Хуніорс – Бостон Рівер
|
|
0:1
|
|
|
тур 13
|
18 травня, субота
|
Фенікс М – Прогресо
|
|
1:0
|
|
Рівер Плейт М – Рампла Хуніорс
|
|
0:2
|
|
19 травня, неділя
|
Деф.Спортинг – Пеньяроль
|
|
0:2
|
|
Данубіо – Расінг М
|
|
0:1
|
|
Монтевідео Вандерерс – Серро Ларго
|
|
1:0
|
|
Бостон Рівер – Серро
|
|
2:0
|
|
20 травня, понеділок
|
Ліверпуль М – Мірамар Місіонес
|
|
2:1
|
|
21 травня, вівторок
|
Деп. Мальдонадо – Насьональ М
|
|
0:2
|
|
|
|
тур 14
|
24 травня, п`ятница
|
Расінг М – Бостон Рівер
|
|
- : -
|
|
Пеньяроль – Прогресо
|
|
3:1
|
|
25 травня, субота
|
Мірамар Місіонес – Монтевідео Вандерерс
|
|
- : -
|
|
Рампла Хуніорс – Ліверпуль М
|
|
- : -
|
|
26 травня, неділя
|
Насьональ М – Данубіо
|
|
- : -
|
|
Серро – Рівер Плейт М
|
|
- : -
|
|
Серро Ларго – Деф.Спортинг
|
|
- : -
|
|
Деп. Мальдонадо – Фенікс М
|
|
- : -
|
|
|
тур 15
|
25 травня, субота
|
Ліверпуль М – Серро
|
|
PSTP
|
|
Бостон Рівер – Насьональ М
|
|
PSTP
|
|
Прогресо – Серро Ларго
|
|
PSTP
|
|
Фенікс М – Пеньяроль
|
|
PSTP
|
|
Рівер Плейт М – Расінг М
|
|
PSTP
|
|
Данубіо – Деп. Мальдонадо
|
|
PSTP
|
|
Деф.Спортинг – Мірамар Місіонес
|
|
PSTP
|
|
Монтевідео Вандерерс – Рампла Хуніорс
|
|
PSTP
|
|
|