kolo 1
|
27 Jul, Četvrtak
|
Hamburg – Šalke 04
|
|
5:3
|
|
28 Jul, Petak
|
Hanover – Elfsborg
|
|
2:2
|
|
Osnabrik – Karlsrue
|
|
2:3
|
|
Kajzerslautern – St. Pauli
|
|
1:2
|
|
Fortuna D – Herta Berlin
|
|
1:0
|
|
Wehen – Magdeburg
|
|
1:1
|
|
29 Jul, Subota
|
Hansa Rostock – Nirnberg
|
|
2:0
|
|
Grojter Furt – Paderborn
|
|
5:0
|
|
Braunšvajg – Kil
|
|
0:1
|
|
|
|
kolo 2
|
3 Avgust, Četvrtak
|
Herta Berlin – Wehen
|
|
0:1
|
|
Paderborn – Osnabrik
|
|
1:1
|
|
4 Avgust, Petak
|
Kil – Grojter Furt
|
|
2:1
|
|
Elfsborg – Hansa Rostock
|
|
1:2
|
|
St. Pauli – Fortuna D
|
|
0:0
|
|
Šalke 04 – Kajzerslautern
|
|
3:0
|
|
5 Avgust, Subota
|
Nirnberg – Hanover
|
|
2:2
|
|
Karlsrue – Hamburg
|
|
2:2
|
|
Magdeburg – Braunšvajg
|
|
2:1
|
|
|
kolo 3
|
17 Avgust, Četvrtak
|
Kajzerslautern – Elfsborg
|
|
3:2
|
|
Wehen – Karlsrue
|
|
1:0
|
|
18 Avgust, Petak
|
Hansa Rostock – Hanover
|
|
1:2
|
|
Grojter Furt – St. Pauli
|
|
0:0
|
|
Fortuna D – Paderborn
|
|
1:2
|
|
Hamburg – Herta Berlin
|
|
3:0
|
|
19 Avgust, Subota
|
Osnabrik – Nirnberg
|
|
2:3
|
|
Braunšvajg – Šalke 04
|
|
1:0
|
|
Kil – Magdeburg
|
|
2:4
|
|
|
|
kolo 4
|
24 Avgust, Četvrtak
|
Šalke 04 – Kil
|
|
0:2
|
|
Paderborn – Kajzerslautern
|
|
1:2
|
|
25 Avgust, Petak
|
Hansa Rostock – Osnabrik
|
|
2:1
|
|
Elfsborg – Fortuna D
|
|
0:5
|
|
Herta Berlin – Grojter Furt
|
|
5:0
|
|
Hanover – Hamburg
|
|
0:1
|
|
26 Avgust, Subota
|
Nirnberg – Wehen
|
|
2:1
|
|
Karlsrue – Braunšvajg
|
|
2:0
|
|
St. Pauli – Magdeburg
|
|
0:0
|
|
|
kolo 5
|
31 Avgust, Četvrtak
|
Fortuna D – Karlsrue
|
|
3:1
|
|
Braunšvajg – St. Pauli
|
|
1:1
|
|
1 Septembar, Petak
|
Wehen – Šalke 04
|
|
1:1
|
|
Kil – Paderborn
|
|
2:1
|
|
Magdeburg – Herta Berlin
|
|
6:4
|
|
Kajzerslautern – Nirnberg
|
|
3:1
|
|
2 Septembar, Subota
|
Hamburg – Hansa Rostock
|
|
2:0
|
|
Osnabrik – Elfsborg
|
|
0:1
|
|
Grojter Furt – Hanover
|
|
1:3
|
|
|
|
kolo 6
|
14 Septembar, Četvrtak
|
Nirnberg – Grojter Furt
|
|
1:1
|
|
Paderborn – Wehen
|
|
2:1
|
|
15 Septembar, Petak
|
Hansa Rostock – Fortuna D
|
|
1:3
|
|
Elfsborg – Hamburg
|
|
2:1
|
|
Karlsrue – Kajzerslautern
|
|
1:1
|
|
Šalke 04 – Magdeburg
|
|
4:3
|
|
16 Septembar, Subota
|
Hanover – Osnabrik
|
|
7:0
|
|
Herta Berlin – Braunšvajg
|
|
3:0
|
|
St. Pauli – Kil
|
|
5:1
|
|
|
kolo 7
|
21 Septembar, Četvrtak
|
Osnabrik – Hamburg
|
|
2:1
|
|
Magdeburg – Paderborn
|
|
1:1
|
|
22 Septembar, Petak
|
Grojter Furt – Karlsrue
|
|
4:3
|
|
Wehen – Elfsborg
|
|
0:2
|
|
Braunšvajg – Nirnberg
|
|
2:2
|
|
St. Pauli – Šalke 04
|
|
3:1
|
|
23 Septembar, Subota
|
Kajzerslautern – Hansa Rostock
|
|
3:1
|
|
Fortuna D – Hanover
|
|
1:1
|
|
Kil – Herta Berlin
|
|
2:3
|
|
|
|
kolo 8
|
28 Septembar, Četvrtak
|
Hamburg – Fortuna D
|
|
1:0
|
|
Paderborn – Šalke 04
|
|
3:1
|
|
29 Septembar, Petak
|
Hansa Rostock – Braunšvajg
|
|
1:0
|
|
Karlsrue – Kil
|
|
0:2
|
|
Herta Berlin – St. Pauli
|
|
1:2
|
|
Hanover – Wehen
|
|
2:0
|
|
30 Septembar, Subota
|
Nirnberg – Magdeburg
|
|
1:0
|
|
Osnabrik – Kajzerslautern
|
|
2:2
|
|
Elfsborg – Grojter Furt
|
|
1:1
|
|
|
kolo 9
|
5 Oktobar, Četvrtak
|
Kajzerslautern – Hanover
|
|
3:1
|
|
Fortuna D – Osnabrik
|
|
1:1
|
|
6 Oktobar, Petak
|
Grojter Furt – Hansa Rostock
|
|
1:0
|
|
Wehen – Hamburg
|
|
1:1
|
|
Magdeburg – Karlsrue
|
|
1:1
|
|
St. Pauli – Nirnberg
|
|
5:1
|
|
7 Oktobar, Subota
|
Šalke 04 – Herta Berlin
|
|
1:2
|
|
Braunšvajg – Paderborn
|
|
1:3
|
|
Kil – Elfsborg
|
|
1:1
|
|
|
|
kolo 10
|
19 Oktobar, Četvrtak
|
Hanover – Magdeburg
|
|
2:1
|
|
Elfsborg – Braunšvajg
|
|
3:0
|
|
20 Oktobar, Petak
|
Fortuna D – Kajzerslautern
|
|
4:3
|
|
Paderborn – St. Pauli
|
|
2:2
|
|
Osnabrik – Wehen
|
|
0:2
|
|
Hamburg – Grojter Furt
|
|
2:0
|
|
21 Oktobar, Subota
|
Nirnberg – Herta Berlin
|
|
3:1
|
|
Karlsrue – Šalke 04
|
|
3:0
|
|
Hansa Rostock – Kil
|
|
1:3
|
|
|
kolo 11
|
26 Oktobar, Četvrtak
|
Braunšvajg – Fortuna D
|
|
1:4
|
|
Grojter Furt – Osnabrik
|
|
4:0
|
|
27 Oktobar, Petak
|
Kajzerslautern – Hamburg
|
|
3:3
|
|
St. Pauli – Karlsrue
|
|
2:1
|
|
Herta Berlin – Paderborn
|
|
3:1
|
|
Šalke 04 – Hanover
|
|
3:2
|
|
28 Oktobar, Subota
|
Magdeburg – Elfsborg
|
|
1:2
|
|
Kil – Nirnberg
|
|
0:2
|
|
Wehen – Hansa Rostock
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 12
|
2 Novembar, Četvrtak
|
Elfsborg – St. Pauli
|
|
0:2
|
|
Fortuna D – Wehen
|
|
1:3
|
|
3 Novembar, Petak
|
Kajzerslautern – Grojter Furt
|
|
0:2
|
|
Osnabrik – Kil
|
|
1:1
|
|
Hamburg – Magdeburg
|
|
2:0
|
|
Nirnberg – Šalke 04
|
|
1:2
|
|
4 Novembar, Subota
|
Hanover – Braunšvajg
|
|
2:0
|
|
Karlsrue – Paderborn
|
|
0:2
|
|
Hansa Rostock – Herta Berlin
|
|
0:0
|
|
|
kolo 13
|
9 Novembar, Četvrtak
|
St. Pauli – Hanover
|
|
0:0
|
|
Šalke 04 – Elfsborg
|
|
1:2
|
|
10 Novembar, Petak
|
Herta Berlin – Karlsrue
|
|
2:2
|
|
Paderborn – Nirnberg
|
|
1:3
|
|
Braunšvajg – Osnabrik
|
|
3:2
|
|
Kil – Hamburg
|
|
4:2
|
|
11 Novembar, Subota
|
Grojter Furt – Fortuna D
|
|
1:0
|
|
Wehen – Kajzerslautern
|
|
2:1
|
|
Magdeburg – Hansa Rostock
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 14
|
23 Novembar, Četvrtak
|
Hanover – Herta Berlin
|
|
2:2
|
|
Hamburg – Braunšvajg
|
|
2:1
|
|
24 Novembar, Petak
|
Hansa Rostock – St. Pauli
|
|
2:3
|
|
Fortuna D – Šalke 04
|
|
5:3
|
|
Elfsborg – Paderborn
|
|
4:1
|
|
Osnabrik – Magdeburg
|
|
0:2
|
|
25 Novembar, Subota
|
Karlsrue – Nirnberg
|
|
4:1
|
|
Kajzerslautern – Kil
|
|
0:3
|
|
Grojter Furt – Wehen
|
|
2:0
|
|
|
kolo 15
|
30 Novembar, Četvrtak
|
St. Pauli – Hamburg
|
|
2:2
|
|
Šalke 04 – Osnabrik
|
|
4:0
|
|
1 Decembar, Petak
|
Nirnberg – Fortuna D
|
|
0:5
|
|
Magdeburg – Kajzerslautern
|
|
4:1
|
|
Braunšvajg – Grojter Furt
|
|
0:1
|
|
Kil – Wehen
|
|
3:2
|
|
2 Decembar, Subota
|
Herta Berlin – Elfsborg
|
|
5:1
|
|
Karlsrue – Hansa Rostock
|
|
2:2
|
|
Paderborn – Hanover
|
|
1:0
|
|
|
|
kolo 16
|
7 Decembar, Četvrtak
|
Wehen – Braunšvajg
|
|
1:3
|
|
Hanover – Karlsrue
|
|
2:2
|
|
8 Decembar, Petak
|
Hamburg – Paderborn
|
|
1:2
|
|
Osnabrik – St. Pauli
|
|
1:1
|
|
Kajzerslautern – Herta Berlin
|
|
1:2
|
|
Grojter Furt – Magdeburg
|
|
1:1
|
|
9 Decembar, Subota
|
Elfsborg – Nirnberg
|
|
0:1
|
|
Fortuna D – Kil
|
|
0:1
|
|
Hansa Rostock – Šalke 04
|
|
0:2
|
|
|
kolo 17
|
14 Decembar, Četvrtak
|
Paderborn – Hansa Rostock
|
|
3:0
|
|
Šalke 04 – Grojter Furt
|
|
2:2
|
|
15 Decembar, Petak
|
Nirnberg – Hamburg
|
|
0:2
|
|
Herta Berlin – Osnabrik
|
|
0:0
|
|
Magdeburg – Fortuna D
|
|
2:3
|
|
Kil – Hanover
|
|
3:0
|
|
16 Decembar, Subota
|
Karlsrue – Elfsborg
|
|
3:2
|
|
St. Pauli – Wehen
|
|
1:1
|
|
Braunšvajg – Kajzerslautern
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 18
|
18 Januar, Četvrtak
|
Kil – Braunšvajg
|
|
1:2
|
|
Karlsrue – Osnabrik
|
|
2:1
|
|
19 Januar, Petak
|
Šalke 04 – Hamburg
|
|
0:2
|
|
Nirnberg – Hansa Rostock
|
|
3:0
|
|
St. Pauli – Kajzerslautern
|
|
2:0
|
|
Elfsborg – Hanover
|
|
2:2
|
|
20 Januar, Subota
|
Magdeburg – Wehen
|
|
1:0
|
|
Paderborn – Grojter Furt
|
|
0:1
|
|
Herta Berlin – Fortuna D
|
|
2:2
|
|
|
kolo 19
|
25 Januar, Četvrtak
|
Hanover – Nirnberg
|
|
3:0
|
|
26 Januar, Petak
|
Hansa Rostock – Elfsborg
|
|
2:1
|
|
Wehen – Herta Berlin
|
|
3:1
|
|
Fortuna D – St. Pauli
|
|
1:2
|
|
Kajzerslautern – Šalke 04
|
|
4:1
|
|
Osnabrik – Paderborn
|
|
0:0
|
|
27 Januar, Subota
|
Hamburg – Karlsrue
|
|
3:4
|
|
Braunšvajg – Magdeburg
|
|
1:0
|
|
Grojter Furt – Kil
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 20
|
1 Februar, Četvrtak
|
Karlsrue – Wehen
|
|
2:2
|
|
Magdeburg – Kil
|
|
1:1
|
|
2 Februar, Petak
|
St. Pauli – Grojter Furt
|
|
3:2
|
|
Herta Berlin – Hamburg
|
|
1:2
|
|
Nirnberg – Osnabrik
|
|
2:2
|
|
Šalke 04 – Braunšvajg
|
|
1:0
|
|
3 Februar, Subota
|
Hanover – Hansa Rostock
|
|
2:1
|
|
Paderborn – Fortuna D
|
|
4:3
|
|
Elfsborg – Kajzerslautern
|
|
2:1
|
|
|
kolo 21
|
8 Februar, Četvrtak
|
Hamburg – Hanover
|
|
3:4
|
|
Wehen – Nirnberg
|
|
1:1
|
|
9 Februar, Petak
|
Braunšvajg – Karlsrue
|
|
2:0
|
|
Fortuna D – Elfsborg
|
|
1:1
|
|
Magdeburg – St. Pauli
|
|
1:0
|
|
Kajzerslautern – Paderborn
|
|
1:2
|
|
10 Februar, Subota
|
Osnabrik – Hansa Rostock
|
|
0:0
|
|
Kil – Šalke 04
|
|
1:0
|
|
Grojter Furt – Herta Berlin
|
|
1:2
|
|
|
|
kolo 22
|
15 Februar, Četvrtak
|
Hanover – Grojter Furt
|
|
2:1
|
|
Herta Berlin – Magdeburg
|
|
3:2
|
|
16 Februar, Petak
|
Hansa Rostock – Hamburg
|
|
2:2
|
|
Paderborn – Kil
|
|
0:4
|
|
Karlsrue – Fortuna D
|
|
2:2
|
|
Šalke 04 – Wehen
|
|
1:0
|
|
17 Februar, Subota
|
Nirnberg – Kajzerslautern
|
|
1:1
|
|
St. Pauli – Braunšvajg
|
|
1:0
|
|
Elfsborg – Osnabrik
|
|
3:1
|
|
|
kolo 23
|
22 Februar, Četvrtak
|
Kil – St. Pauli
|
|
3:4
|
|
Wehen – Paderborn
|
|
1:2
|
|
23 Februar, Petak
|
Braunšvajg – Herta Berlin
|
|
1:1
|
|
Magdeburg – Šalke 04
|
|
3:0
|
|
Kajzerslautern – Karlsrue
|
|
0:4
|
|
Osnabrik – Hanover
|
|
1:0
|
|
24 Februar, Subota
|
Hamburg – Elfsborg
|
|
1:0
|
|
Fortuna D – Hansa Rostock
|
|
2:0
|
|
Grojter Furt – Nirnberg
|
|
2:1
|
|
|
|
kolo 24
|
29 Februar, Četvrtak
|
Šalke 04 – St. Pauli
|
|
3:1
|
|
Herta Berlin – Kil
|
|
2:2
|
|
1 Mart, Petak
|
Hansa Rostock – Kajzerslautern
|
|
0:3
|
|
Karlsrue – Grojter Furt
|
|
4:0
|
|
Hanover – Fortuna D
|
|
2:2
|
|
Nirnberg – Braunšvajg
|
|
2:1
|
|
2 Mart, Subota
|
Hamburg – Osnabrik
|
|
1:2
|
|
Paderborn – Magdeburg
|
|
0:0
|
|
Elfsborg – Wehen
|
|
0:3
|
|
|
kolo 25
|
7 Mart, Četvrtak
|
Fortuna D – Hamburg
|
|
2:0
|
|
Braunšvajg – Hansa Rostock
|
|
0:1
|
|
8 Mart, Petak
|
Wehen – Hanover
|
|
1:1
|
|
Kil – Karlsrue
|
|
1:0
|
|
Magdeburg – Nirnberg
|
|
0:1
|
|
Šalke 04 – Paderborn
|
|
3:3
|
|
9 Mart, Subota
|
St. Pauli – Herta Berlin
|
|
2:0
|
|
Kajzerslautern – Osnabrik
|
|
3:2
|
|
Grojter Furt – Elfsborg
|
|
1:4
|
|
|
|
kolo 26
|
16 Mart, Subota
|
Hansa Rostock – Grojter Furt
|
|
- : -
|
|
Elfsborg – Kil
|
|
- : -
|
|
Paderborn – Braunšvajg
|
|
- : -
|
|
Osnabrik – Fortuna D
|
|
- : -
|
|
Karlsrue – Magdeburg
|
|
- : -
|
|
Hamburg – Wehen
|
|
- : -
|
|
Herta Berlin – Šalke 04
|
|
- : -
|
|
Hanover – Kajzerslautern
|
|
- : -
|
|
Nirnberg – St. Pauli
|
|
- : -
|
|
|
kolo 27
|
30 Mart, Subota
|
Grojter Furt – Hamburg
|
|
- : -
|
|
Wehen – Osnabrik
|
|
- : -
|
|
Kil – Hansa Rostock
|
|
- : -
|
|
Braunšvajg – Elfsborg
|
|
- : -
|
|
Magdeburg – Hanover
|
|
- : -
|
|
Kajzerslautern – Fortuna D
|
|
- : -
|
|
St. Pauli – Paderborn
|
|
- : -
|
|
Herta Berlin – Nirnberg
|
|
- : -
|
|
Šalke 04 – Karlsrue
|
|
- : -
|
|
|
|
kolo 28
|
6 April, Subota
|
Hansa Rostock – Wehen
|
|
- : -
|
|
Fortuna D – Braunšvajg
|
|
- : -
|
|
Elfsborg – Magdeburg
|
|
- : -
|
|
Paderborn – Herta Berlin
|
|
- : -
|
|
Osnabrik – Grojter Furt
|
|
- : -
|
|
Karlsrue – St. Pauli
|
|
- : -
|
|
Hamburg – Kajzerslautern
|
|
- : -
|
|
Hanover – Šalke 04
|
|
- : -
|
|
Nirnberg – Kil
|
|
- : -
|
|
|
kolo 29
|
13 April, Subota
|
Grojter Furt – Kajzerslautern
|
|
- : -
|
|
Wehen – Fortuna D
|
|
- : -
|
|
Kil – Osnabrik
|
|
- : -
|
|
Braunšvajg – Hanover
|
|
- : -
|
|
Magdeburg – Hamburg
|
|
- : -
|
|
Paderborn – Karlsrue
|
|
- : -
|
|
St. Pauli – Elfsborg
|
|
- : -
|
|
Herta Berlin – Hansa Rostock
|
|
- : -
|
|
Šalke 04 – Nirnberg
|
|
- : -
|
|
|
|
kolo 30
|
20 April, Subota
|
Hansa Rostock – Magdeburg
|
|
- : -
|
|
Fortuna D – Grojter Furt
|
|
- : -
|
|
Kajzerslautern – Wehen
|
|
- : -
|
|
Elfsborg – Šalke 04
|
|
- : -
|
|
Osnabrik – Braunšvajg
|
|
- : -
|
|
Karlsrue – Herta Berlin
|
|
- : -
|
|
Hamburg – Kil
|
|
- : -
|
|
Hanover – St. Pauli
|
|
- : -
|
|
Nirnberg – Paderborn
|
|
- : -
|
|
|
kolo 31
|
27 April, Subota
|
Wehen – Grojter Furt
|
|
- : -
|
|
Kil – Kajzerslautern
|
|
- : -
|
|
Braunšvajg – Hamburg
|
|
- : -
|
|
Magdeburg – Osnabrik
|
|
- : -
|
|
Paderborn – Elfsborg
|
|
- : -
|
|
St. Pauli – Hansa Rostock
|
|
- : -
|
|
Herta Berlin – Hanover
|
|
- : -
|
|
Nirnberg – Karlsrue
|
|
- : -
|
|
Šalke 04 – Fortuna D
|
|
- : -
|
|
|
|
kolo 32
|
4 Maj, Subota
|
Hansa Rostock – Karlsrue
|
|
- : -
|
|
Grojter Furt – Braunšvajg
|
|
- : -
|
|
Wehen – Kil
|
|
- : -
|
|
Fortuna D – Nirnberg
|
|
- : -
|
|
Kajzerslautern – Magdeburg
|
|
- : -
|
|
Elfsborg – Herta Berlin
|
|
- : -
|
|
Osnabrik – Šalke 04
|
|
- : -
|
|
Hamburg – St. Pauli
|
|
- : -
|
|
Hanover – Paderborn
|
|
- : -
|
|
|
kolo 33
|
11 Maj, Subota
|
Kil – Fortuna D
|
|
- : -
|
|
Braunšvajg – Wehen
|
|
- : -
|
|
Magdeburg – Grojter Furt
|
|
- : -
|
|
Paderborn – Hamburg
|
|
- : -
|
|
St. Pauli – Osnabrik
|
|
- : -
|
|
Karlsrue – Hanover
|
|
- : -
|
|
Herta Berlin – Kajzerslautern
|
|
- : -
|
|
Nirnberg – Elfsborg
|
|
- : -
|
|
Šalke 04 – Hansa Rostock
|
|
- : -
|
|
|
|
kolo 34
|
18 Maj, Subota
|
Grojter Furt – Šalke 04
|
|
- : -
|
|
Wehen – St. Pauli
|
|
- : -
|
|
Fortuna D – Magdeburg
|
|
- : -
|
|
Kajzerslautern – Braunšvajg
|
|
- : -
|
|
Elfsborg – Karlsrue
|
|
- : -
|
|
Osnabrik – Herta Berlin
|
|
- : -
|
|
Hamburg – Nirnberg
|
|
- : -
|
|
Hanover – Kil
|
|
- : -
|
|
Hansa Rostock – Paderborn
|
|
- : -
|
|
|