4 Jun, Utorak
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
5 Jun, Sreda
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
6 Jun, Četvrtak
|
|
|
|
|
|
|
7 Jun, Petak
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
8 Jun, Subota
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
9 Jun, Nedelja
|
|
Brazil – Meksiko
9 Jun y 2:30
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
????? U18 – Slovačka U18
9 Jun y 16:00
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
Italija – Bosna i Hercegovina
9 Jun y 20:45
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
Crna Gora – Gruzija
9 Jun y 20:45
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
Slova?ka – Vels
9 Jun y 20:45
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
Francuska – Kanada
9 Jun y 21:15
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
10 Jun, Ponedeljak
|
|
Argentina – Ekvador
10 Jun y 0:30
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
Uzbekistan U19 – Vijetnam U19
10 Jun y 9:30
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
Hrvatska U18 – Turska U18
10 Jun y 11:00
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
Kina U19 – ????? ?????? U19
10 Jun y 13:35
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
Uzbekistan U23 – ???? 23
10 Jun y 14:00
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
Kazahstan U19 – Turska U19
10 Jun y 16:00
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
Norveška U18 – Crna Gora U18
10 Jun y 16:30
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
?eka – Severna Makedonija
10 Jun y 18:00
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
Moldavija U19 – Azerbejdžan U19
10 Jun y 18:30
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
Severna Irska U19 – Slovačka U19
10 Jun y 19:00
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
Holandija – Island
10 Jun y 20:45
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
Poljska – Turska
10 Jun y 20:45
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
11 Jun, Utorak
|
|
Mongolija – Kamboda
11 Jun y 11:00
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
Azerbejd?an – Kazahstan
11 Jun y 16:00
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
San Marino – Kipar
11 Jun y 18:00
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
Moldavija – Ukrajina
11 Jun y 18:00
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
Portugal – Irska
11 Jun y 20:45
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
Severna Irska – Andora
11 Jun y 20:45
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
13 Jun, Četvrtak
|
|
SAD – Brazil
13 Jun y 1:00
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
?ile – Paragvaj
13 Jun y 2:00
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
14 Jun, Petak
|
|
Peru – Salvador
14 Jun y 12:00
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
15 Jun, Subota
|
|
Argentina – Gvatemala
15 Jun y 2:30
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
|
Kolumbija – Bolivija
15 Jun y 23:00
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
16 Jun, Nedelja
|
|
Ekvador – Honduras
16 Jun y 21:30
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|
17 Jun, Ponedeljak
|
|
Panama – Paragvaj
17 Jun y 0:30
(Prijateljski me?. National Teamsū)
|
|